ffirateren isimli üyenin son içerikleri

1. F

Yardım Kod 43 hatası çözemedim

Evet görüştüm bir sorun olmadığını söyledi internette de çok basit diyorlar ama çözülmedi bios update yaptım yine çözülmedi
  2. F

Yardım Kod 43 hatası çözemedim

Dostlar hepinize merhaba. 1050 ti kart aldım ikinci el. Sisteme taktım görüntü alıyorum ama sistem ekran kartını tanimasina rağmen kod 43 hatası veriyor. Ddu ile kaldırıp yükleme yaptım tüm yolları denedim çözemedim nasıl çözebilirim.
  3. F

Reboot and select proper hatası

Hdd yi geri taktım düzeldi teşekkür ederim yardımlarınız İçin
  4. F

HDD yi temizleyip biçimlendirdim dün akşam. Bugün ise gayet sorunsuz açıldı. HDD söktükten sonra ise bu hatayı vermeye başladı. HDD yi yeniden takmalı mıyım?
  5. F

Dostlar burada gördüğünüz hatayı alıyorum. Bilgisayarımda HDD vardı ama kullanmadığım için söktüm. Windows adata isimli M2 SSD ye kurulu. Boot ayarlarımı böyle yaptım ama her seferinde bu hatayı alıyorum ne yapabilirim
  6. F

Yayın yaparken yaşadığım donma sorunu

Merhaba arkadaşlar. İyisinizdir umarım. Benim bir sorunum var ve çözemedim sizden yardım almak adına buradayım. Twitch yayını yaparken oynadığım oyunda bir donma olmamasına rağmen yayında donma oluyor. Aynı zamanda OBS ye göz attığımda 60 fps ye kitlediğim yerin 47 lere hatta 43 lere kadar...
  7. F

Formattan sonra performans düşüşü

Evet en güncel halindr 1610205185 yardımcı olabilecek yok mu?
  8. F

Formattan sonra performans düşüşü

Merhaba arkadaşlar benim elimde asus rog strix 1660ti var. Bilgisayarıma format atmadan önce ekran kartım furmark 1080p testinde ortalama 105 fps alıyor idi. Ama formattan sonra bu değer 80 e düştü ve aynı zamanda rgb leri yanmamaya başladı ne yapmam gerek bir bilginiz varsa yardımcı olabilir...
  9. F

Freesync yüzünden görüntü gidip geliyor

Memnun olan çok kişi var o yüzden bende merak ediyorum kullanmak istiyorum şuan driver en güncel halinde ama bunu hep yapıyor kapalıyken bir sorun yok ama
  10. F

Freesync yüzünden görüntü gidip geliyor

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler dilerim. Benim temelde bir sorunum var. Monitörüm gamepower intense x20 1ms 165 hz ve freesync destekliyor. Ama freesync açtıktan sonra görüntü gidip geliyor bazen çok seri oluyor ve uzun süre gelmeyebiliyor. Dp kablosu kullanıyorum. Sistemim...
  11. F

Rx 5700 xt tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar bu yazacagım rx serisinden ekran kartı modellerinden hangisini tavsiye edersiniz neden? Çok ısınan bir kart olduğu için bunu çok göz önünde bulunduruyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Sapphire pulse Msi evoke oc Msi mech oc Msi gaming x Asus rog strix Xfx raw 2 ultra Xfx thic...
  12. F

Yardım Usb port sorunları

Bios update yaptım chipset driver yükledim ama bu sefer bazen okuyor bazen okumuyor kasanın üstündeki usb girişleri ya da takılı kalıyor
  13. F

Şuan bilgisayar kapalı açtığım vakit atacağım
  14. F

Chipseti kurup denedim ama yine olmadı ne yazık ki biosta güncellemedim daha ve en güncel sürümde olup olmadıgını nasıl anlayabilirim
Top Bottom