fgoren isimli üyenin son içerikleri

1. fgoren

Yardım Laptopumu bir türlü satamadım?

Son yazan arkadaş haklı 3050ti 12500h laptop var satacak olsam max ederi 21k olur sıfırı zaten 25k Laptopun ederi bence max 15-16k ama bilinmediği için satmanız yine zor olabilir benden söylemesi o yüzden size kullanmaya devam etmenizi tavsiye ederim
  2. fgoren

🔥İndirim 🔥 Old Spice Captain Stick Erkek 50ml 3'lü alımda tanesi 82 ₺ Amazon Prime 🔥

Jel olanını alın iz falan bırakmıyor tavsiye ederim ama en son 95 idi
  3. fgoren

Laptop önerisi oyun için 15k 20 k arası

2. Tavsiye ettiğiniz laptopu kullanıyorum ve çok memnunum dediğiniz gibi çok f/p bir laptop ve oldukça şık. Bana mı denk geldi bilmiyorum ama usb girişleri çok sertti aldığımda ve kasa plastiği falan kasıntı duruyor gibiydi daha önce de kullandım aynı modeli böyle değildi. Gel gör ki geçtiğimiz...
  4. fgoren

🔥İndirim Anker Liberty air 2 pro 1736tl

Soundcore note 3i kullanıyorum ben de çok beğeniyorum bu markayı kablosuz hoparlörü de var hiç üzmedi ama airpods prodan geçtiğim için kulağa tam oturmayıp rahatsız ediyor gibi geldiği oluyor yemek yerken ya da yatarken onun dışında şiddetle tavsiye ederim ürünleri kaliteli üzmez
  5. fgoren

Çözüldü✓ HP Victus 16 68P42EA

Ne amaçla kullanacaksınız hocam 970 yanında zayıf kalır tabi ama ne kadar ekmek o kadar köfte
  6. fgoren

İphone pil döngüsü nedir

Depoyu kaç kere doldurduğunuzu sayar kaç kere takıldığı da ayrı olarak öğrenilebilir ama servisin ilgilendiği pil döngüsü örnek vermek gerekirse 4 kere 0dan 50ye şarj edilen bir telefon 2 döngü yapmış sayılır
  7. fgoren

Çözüldü✓ HP Victus 16 68P42EA

Teşhir için daha iyi bir fiyat avantajı olsa alınabilir ama bin lira için hiç değmez hocam hepsiburadadan alın Teşhir ürünleri günlerce açık kullanılmış oluyor ben şahsen önermem
  8. fgoren

❌İndirim Bitti! Apple iPhone 12 mini, 128 GB 23,245TL

Kimseye tavsiye etmem şarjı asla yetmiyor
  9. fgoren

❌İndirim Bitti! Acer Nitro 5 AN515-45 AMD Ryzen 5 5600H 8GB 256GB SSD GTX1650 12.999TL

Kanalda videosu var serin çalışan bi laptop ama bütçesi olablr için +3300 TL ile bunu öneririm kesinlikle fiyat farkına değer...
  10. fgoren

🔥İndirim Acer Nitro 5 i5 12500H 3050Ti 16.298TL!

Al geç bu fiyata düşünme derim Ben aldık aynı laptopu 16binden çok memnunum sadece içindeki ram kingston 8gb 3200mhz tek modül elimdeki aynı ramden alıp taktım single çalışıyorlar sebebi sanırım biri 1Rx16 benim taktığım ise 1Rx8 ama performansı yine de önemli ölçüde arttı. Eğer laptopu alıp...
  11. fgoren

Acer Nitro 5 3050ti laptop 15.998tl

Aynı hocam ama benim anlamadığım içindeki ram 1Rx16 olduğu için sanırım taktığım ram ile dual çalışmıyor sizlerde de böyle bi durum var mı ?
  12. fgoren

Wireless Kulaklık Önerisi (2-2500 TL Arası)

Ben memnunum ama o kadar etmez bana göre hem de 2021 modeli o fiyat Fiyatlara baktım da yine de en güzeli cloud core gibi görünüyor şuan keşke geçen hafta açsaydınız konuyu 1700 idi fiyatı
  13. fgoren

Pardon 3bine kadar sandım o zaman g535 de düşünebilirsiniz. Ben 435 i pek beğenmiyorum ve kendim barracuda x kullanıyorum ama şuan stok yok satıştan kalkıyor sanırım
  14. fgoren

İndirim devam ediyorsa cloud core (1700₺) etmiyorsa g733
  15. fgoren

Acer Nitro 5 (i5 12500h Rtx3050ti 8gb Ddr4 Ram) Alınır Mı

Aldınız mı hocam 16bin iyi fiyattı artmış ben de aldım bundan
Top Bottom