Fiery isimli üyenin son içerikleri

1. Fiery

Hangi kulaklığı almalıyım?

Öncelikle Razer'ın 7.1 Surround Sound adlı uygulamasını indirmeniz gerek. Ardından kutu içerisinden çıkan aktifleştirme kodunu uygulamaya yazdığınız anda kullanabilirsiniz. Ancak 7.1 önermem, hiçbir işe yaramıyor ayrıca seslerin çok kötü ve boğuk gelmesine sebebiyet veriyor. Stereo olarak...
  2. Fiery

Hangi kulaklığı almalıyım?

Aktif olarak aynı kulaklığı kullanmaktayım, ayrıca eski bir anakartla. Hiçbir sıkıntı yaşamadım, senin de hiçbir sıkıntı yaşamayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Ucuz bulduğunuz yerden kulaklığı alabilirsiniz.
  3. Fiery

YKS 2024 Tayfaya önerileriniz neler?

Sıfırsan şimdiden başlaman lazım. Şu an bilgisayarı, telefonu kapat ve günlük düzenli ders çalışmaya başla. Sana verebileceğim en iyi tavsiye budur. 1 yıl boyunca disiplinli ve düzenli çalışırsan kazanamamak için hiçbir sebebin kalmaz.
  4. Fiery

PTT bursluluk kartımla steamden alışveriş yapamıyorum yardım

''An itibariyle bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz. Yaşattığımız rahatsızlık için özür dileriz.'' Sorunuzun cevabını Steam vermiş zaten.
  5. Fiery

PTT bursluluk kartımla steamden alışveriş yapamıyorum yardım

Ödeme yöntemini PTT yerine VISA yapıp deneyin.
  6. Fiery

2 kere elektrik gitti, pc zarar görmüş müdür

Bir şey olmamıştır, merak etme.
  7. Fiery

fps oyunlarda VA panel mi IPS panel mi?

IPS öneririm. IPS'lerin gecikme süresi de oldukça düştü, eskisi gibi gecikme değerleri yüksek değil. GTG 1ms IPS panelli monitörler 1600 TL bütçede bile bulunabiliyor. Örnek olarak LG 24GN650-B var.
  8. Fiery

Otomatik DNS mi farklı DNS mi daha hızlı nasıl anlaşılır?

Otomatik DNS servis sağlayıcısının belirlediği DNS oluyor, internetten servis sağlayıcının DNS adresine bakıp ping atabilirsin.
  9. Fiery

Otomatik DNS mi farklı DNS mi daha hızlı nasıl anlaşılır?

Hız olarak aşırı etkilemez, ben CloudFlare kullanıyorum. CMD üzerinden DNS adreslerine ping atıp en düşük olanı kullanabilirsin. CloudFlare'in İstanbul sunucusu olduğu için diğerlerinden çok daha düşük ms çıkacaktır muhtemelen.
  10. Fiery

Hangi mouse almalıyim 200tl bütçe

Viper Mini.
  11. Fiery

Steam pazarında satılmayan koleksiyon kartları değerli midir?

Satın alınamaz veya satılamaz yazıyor, yani hiçbir değeri yok. Envanterinde öyle durur veya cevhere dönüştürebilirsin.
  12. Fiery

Steam pazarında satılmayan koleksiyon kartları değerli midir?

Hangi kartlar? Önceki etkinliklerden kalıp pazara koyamadıkların varsa hiçbir değeri yok.
  13. Fiery

Windows 10 Pro'dan Home'ye geçtiğim zaman windows.old klasörü oluşuyor.

Disk temizlemeyi yönetici olarak çalıştırıp bütün dosyaları temizle, bu şekilde silinmesi lazım.
  14. Fiery

144 hz 165 hz monitör tavsiye

VG249Q1R önermem, renkleri iyi değil. Ayak tasarımı da çok kötü. 24GN650-B alınabilir. GTG 1ms + IPS panel olması büyük artı. Ekstra olarak pivot özelliği de var. https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-24gn650-b-23-8-1ms-full-hd-freesync-pivot-oyuncu-u-fiyati,972824275.html
  15. Fiery

kablolu yüzde 60 mekanik klavye önerisi

Bütçen ne kadar? Aşağıdaki klavyelere bakabilirsin. https://shop.connectgame.com.tr/products/royal-kludge-rk61-60-mekanik-oyuncu-klavyesi-yesil-backlight-hot-swappable-red-switch-turkce-tus-duzeni-siyah?_pos=1&_sid=2400def52&_ss=r...
Top Bottom