fiesta212 isimli üyenin son içerikleri

1. fiesta212

Arkadaşlar iPhone adaptör yardımı lazım.

Arkadaşlar iPhone şarj aletim dün yağmurda ıslandı fakat bugün dinlenmeye bıraktığımda enterasan şekilde çalışmaya başladı hiçbir sorun yok değiştirmeliyim yoksa kullanmaya devam mı edeyim.
  2. fiesta212

İphone şarj aleti yardım edin

iPhone şarj aleti takınca telefon sıvı algılandı uyarısı verdi. Ondan sonra ablamın şarj aletini takınca düzeldi ve şarj etti. Yarın yeni şarj aleti alacağım yarın telefonda bir sıkıntı yoktur değil mi arkadaşlar? Kendim şöyle yorumladım eğer telefonda sıkıntı olsaydı ablamın şarj aletiyle de...
  3. fiesta212

iPhone 15 pil sağlığı yardım lazım

iPhone 15 pil sağlığı 4 ayda 96 ya düştü bu normalmi şarj aleti orijinal yüzde 80 20 de şarj ediyorum apple normal olduğunu söyledi
  4. fiesta212

forza horizon 5 dlc sorunu

forza horizon5 bu içerik zaten satın alındı diyor ama kullanamıyorum oyun premium edition aldım
  5. fiesta212

iphone 15 batarya sağlığı

evet 1703767922 yüzde 98 de şuan
  6. fiesta212

iphone 15 batarya sağlığı

iphone 15 pil sağlığı 3 ayda 98 düştü ayda 1-2 düşmesi normal diyolar çok dikkatli kullanıyorum orjinal şarj aleti yorumlarınızı bekliyorum bu olay normal midir
  7. fiesta212

iphone 15 pil sağlığı

arkdaşlar orjinel şarj aleti ile şarj ediyorum yüzde 80 de çıkarıyom oyun oynamıyorum napim daha bilmiyorum kullanmıcam sonunda o olcak yani bilmiyorum
  8. fiesta212

iphone 15 pil sağlığı

iphone 15 2 ayda yüzde 98 düştü normalmi arkadaşlar trol cevap vermeyin endişelenmeliyim şimdiden teşekkürler
  9. fiesta212

İPHONE PİL SAĞLIĞI DÜŞMESİ

yani normal demi iki ayda 99 a düşmesi
  10. fiesta212

İPHONE PİL SAĞLIĞI DÜŞMESİ

İphone 15 pil sağlığı iki ayda yüzde 99 a düştü telefonu çok dikkatli kullanıyorum bu durum normal mi
  11. fiesta212

FIFA 23 KASMAYA BAŞLADI

Oyun ayarlarını soylermısın
Top Bottom