Fil Necati isimli üyenin son içerikleri

1. Fil Necati

Epic Games Among us hatası

Herkese merhabalar, Among us açılırken böyle bir şey geliyor ve ardından kapanıyor. Doğrulamayı denedim olmadı.
  2. Fil Necati

Valorant birden kapanıyor

Acaba sıcaklıklar ne alemde?
  3. Fil Necati

Valorant mavi ekran hatası düzeltildi mi ?

Bilmiyorsan neden cevap yazıyorsun ?
  4. Fil Necati

Valorant mavi ekran hatası düzeltildi mi ?

Herkese merhabalar, bir ara Valorant'ta mavi ekran hataları vardı sanırım bu Vanguard kaynaklıydı. Bu sorun düzeltildi mi ? Bilgisayarı formatlık düzeye getirmek istemiyorum.
  5. Fil Necati

PES 2022 Demo nereden indiriliyor?

Galiba bilgisayara daha çıkmadı. YouTuber'lar nereden oynuyor ? 1625035313 "Aslına bakacak olursak Konami, PES 2022 adıyla resmi bir demo yayınlamadı. Oyun, "New Football Game Online Performance Test" adıyla PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Series S için erişime açıldı...
  6. Fil Necati

PES 2022 Demo nereden indiriliyor?

https://www.webtekno.com/pes-2022-demo-erisime-acildi-h111528.html
  7. Fil Necati

Apu Sistemimde Görüntü Yok

Ben parçalar birbirleriyle uyumsuz demedim, aldığınız satıcıdan sorunlu gelmiş olabilir.
  8. Fil Necati

Nox Player güvenilir midir ?

NOX daha hafif değil mi ?
  9. Fil Necati

Parçalarda bir sorun olabilir özellikle PSU.
  10. Fil Necati

Monitörü anakarta bağladınız mı ?
  11. Fil Necati

Bluestacks de kasıyor 1624037000 @06ankaralı
  12. Fil Necati

Herhangi bir sorunla karşılaşdınız mı ? 1624035894 PUBG Mobile için uygun mu ?
  13. Fil Necati

Herkese merhabalar, Nox Player virüslü müdür ? Nox Player kişisel bilgilerime zarar verir mi ? Bluestacks kadar güvenilir midir ?
  14. Fil Necati

Windows'da dosyalarda belirtilen kilit nasıl kaldırılır?

Herkese merhabalar, böyle bir şey oldu ve bilgisayara fotoğraf yüklediğimde veya metin belgesi ve benzeri bir şey açtığımda böyle kilit işareti oluyor ve bunu el ile düzeltmek zorunda kalıyorum. Bunu nasıl çozebilirim?
  15. Fil Necati

TP-Link Archer T9UH AC1900 vs TP-Link Archer T4E AC 1200 Mbps

Oyun oynamak için TP-Link Archer T4E AC 1200 Mbps VS TP-Link Archer T9UH AC1900 Linkler: TP-Link Archer T9UH AC1900: https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-t9uh-ac1900-yuksek-kazancli-kablosuz-cift-bant-usb-adaptor-p-HBV00000BAJ3J TP-Link Archer T4E AC 1200 Mbps...
Top Bottom