Fiolex isimli üyenin son içerikleri

1. Fiolex

125CC Motosiklet önerisi

Evet hocam ehliyet alacağım için 125cc bakıyorum ve scooter değilde daha çok naked veya super sport tarzında olsun istiyorum yazdığım çoğu modeldede abs falan var yeni başlayacağım için abs falanda olsun istiyorum. 1709206714 Hocam 125cc olması lazım dediğim gibi ehliyet sıkıntı.
  2. Fiolex

125CC Motosiklet önerisi

Arkadaşlar aklımda bir kaç model var alınır mı alınmaz mı neden alınmaz gibi şeylerle cevaplayıp varsa başka önerileriniz yazabilirsiniz. Aklımdaki modeller "Yuki Taro GP2" - "QJ SRK125R" - "Voge R125" - "Bajaj 125NS" birde RKS yeni bir naked motor çıkarmış torku falan güzel geldi gözüme "RKS...
  3. Fiolex

Yardım eder misiniz sistem için

Hocam biraz araştırıp Hocam biraz araştırıp attığım sistem ile birlikte şunları alabilirsiniz ; https://www.vatanbilgisayar.com/casper-excalibur-27-200hz-1ms-mprt-curved-g-sync-freesync-oyuncu-monitor.html 4.399 TL [Muadillerine göre çok ucuz.]...
  4. Fiolex

Hocam ssd'yi 500 gb bırakırsanız 23.699 TL anakartta 3 tane m2 slot var yazıyor ilerde 1tb alıp ekliyebilirsiniz.
  5. Fiolex

https://www.gaming.gen.tr/urun/300487/mugello-3070-intel-i5-12400f-asus-dual-geforce-rtx-3070-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistem güzel gibi, site üzerinden ssdyi "1tb 3500/2100 okuma yazma" yaparsanız +737,50 TL ekleniyor yaklaşık 25000 TL yapıyor. Bu da sistem...
  6. Fiolex

Yardım Kasanın Orta Fanı Duruyor

Hocam garantisi varsa sistemi garantiye gönderin, yoksa fan herhangi bir yere sürtüyor mu yalpalayarak mı dönüyor falan ona bakın.
  7. Fiolex

Minecraft İçin 1080p 20000 TL Pc Toplama

Anladım hocam fakat arkadaşların dediği gibi minecraft işlemci odaklı bir oyun iddayı kazandıktan sonra başka oyunlara girdiğinizde ekran kartı isteyen oyunlarda daha az fps alacaksınız, fakat istiyorsanız minecraft'ta 1000fps alacak bir sistem toplayıp özelliklerini yazabilirim.
  8. Fiolex

Minecraft İçin 1080p 20000 TL Pc Toplama

Hocam bilgisayarda sadece minecraft mı oynayacaksınız ve neden 1000 fps istiyorsunuz.
  9. Fiolex

Logitech G435 vs Rampage Crack H11

Teşekkürler.
  10. Fiolex

Selam hocam incelemelerde mikrofon'u falan güzel gelmişti o yüzden almak istemiştim fakat şu an ikisini de almayıp "Razer Barracuda X 2021" aldım ve kulaklıktan çok memnunum herhangi bir gecikme falan yok mikrofon'u çok iyi ve sesi 100 Db le kadar ulaşıyor bassları güzel tizlerini çok fazla...
  11. Fiolex

Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım ?
  12. Fiolex

Logitech G432 Alınır mı

Arkadaşlar genelde oyun oynuyor ve müzik dinliyorum sizce alınır mı ?
  13. Fiolex

600-800 TL Arası Kulaklık Önerisi ?

Arkadaşlar 600-800 TL arasında bir kulaklık arıyorum. AOC GH300 ve XPG Precog Bu modellere baktım fakat birisi çok büyük diğerininde mikrofon kalitesi güzel değilmiş sizin başka önerileriniz var mı ?
  14. Fiolex

Bu soğutucu kasama sığar mı ?

Bence sığar hocam
  15. Fiolex

Çözüldü✓ ikiside açık kapatmam gerekiyor mu

Laptopun modelini yazıp kendi sitesinden indirmek en mantıklı çözüm olacaktır sizin için.
Top Bottom