Fıratcakar isimli üyenin son içerikleri

1. SATILIK OYUN PC + MONİTÖR

SATILIK OYUN PC + MONİTÖR

SATILIK//İSTANBUL Monitör: Rampage RM-421 Flower 23.8" 1 ms 144hz Full HD KASA: 06.08.2023 tarihinde sıfır alınmıştır temiz kullanılmıştır.(sadece ara sıra csgo oynandı)(Bütün parçalar 1.5 sene garantili) AMD Ryzen 5 5500 Gigabyte A520M-K AMD AM4 DDR4 Sapphire RX 6650 XT Pulse 512 GB NVME M2...
  2. F

EKRAN KARTI STRES TESTİ

Hocam pcden çok anlamyıorum test dışında ki verilerde böyle ama testte 90lara çıkması korkuttu biraz beni daha 6 aylık pc
  3. F

EKRAN KARTI STRES TESTİ

Sistemim aşağıdaki gibi hocam AMD Ryzen 5 5500 Gigabyte A520M-K AMD AM4 DDR4 Sapphire RX 6650 XT Pulse 512 GB NVME M2 SSD Team T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz FSP Hyper Pro H3-550 550W 80+ Bronze PSU
  4. F

EKRAN KARTI STRES TESTİ

Merahablar, Pc stres testine soktum sonuçları bu sizce kötü mü pc 6 aylık bir pc
  5. F

SİSTEMİMİ SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM EDERİ NEDİR SİZCE

Merhabalar, Bilgisayarımı satmak istiyorum 6 ay önce sıfır olarak aldım sadece csgo oynamışımdır ara sıra onun dışında sitemi yorucak bir şey olmadı sizce kaça satmalıyım. Monitör: Rampage RM-421 Flower 23.8" 1 ms 144hz Full HD KASA: 06.08.2023 tarihinde sıfır alınmıştır temiz...
  6. F

17K BÜTÇE HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

knk onun yerine bu 6650xt liyi almak daha mantıklı olur mu https://www.gencergaming.com/vulcano
  7. F

17K BÜTÇE HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

17K BÜTCEM VAR HAZIR SİSTEM ÖNEREBİLECEĞİNİZ FIRSAT VAR MIDIR 1703695140 + 1703695143 + 1703695145 +
  8. F

MİCROSOFT OFFİCE PROGLRAMLARI İNDİRME

Arkadaşlar, Microsoft Office programlarını free nasıl kurabilirm pc ye
  9. F

Çözüldü✓ Photoshop Yazıyı Silmemde Yardım

arka plandaki beyazlık gitmesi lazım knk
  10. F

Çözüldü✓ Photoshop Yazıyı Silmemde Yardım

Selam, Aşağıda gösterdiğim resimdeki yazıların arkasındaki beyazlığı nasıl silebilirim yardımcı olabilir misiniz
  11. F

ADOBE FLASH PLAYER İNDİREMİYORUM

knk oynanıyor ben pcyi yeni adlım 2 gün oldu alalı o yüzden oynuyamıyorum şimdi böyle sitah ekranda kalıyor
  12. F

onu biliyorum knkda yine flash player olmadan açmıyor bazı oyunları o yüzden kurmak gerekiyor
  13. F

Merhabalar; Adobe Flash Player indirmek istediğimde böyle hata alıyorum yardım eder misiniz
  14. F

ADOPE PHOTSHOP GİBİ ÜCRETSİZ UYGULAMA

Merhabalar; Adobe photoshop gibi bir program arıyorum yani ücretsiz olması daha iyi olur bildiğiniz var mı ücretsiz erişim sağlaya bilcepğim
Top Bottom