firatkilinc7 isimli üyenin son içerikleri

1. F

Sinerji Razer Kraken Tournament Edition

Teşekkürler bi piyasa araştırması yapayım o zaman siparişi iptal edeyim.
  2. F

Hocam incelemeleri gördüm beğenen çok olmuş. Benim emektar kraken pro bozulunca Razer set de bozuldu. Şu anlık buna yetiyor bütçe. Xiaominin 1 sn gecikmeli Bluetooth kulaklığından iyidir diye düşünüyorum.
  3. F

Az önce Sinerj'den 600TL ye Razer Kraken Tournament Edition aldım. Cihaz Türkiye garantili mi olur? Replika olma ihtimali var mı? Daha önce alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. https://www.sinerji.gen.tr/razer-kraken-tournament-edition-71-surround-siyah-gaming-kulaklik-p-28889
  4. F

Telefon Ekranı Tv'ye yansitma

Telefonunuz Wifi 5 standardını destekliyor. Akıllı televizyonunuz da Wifi 5 destekliyorsa daha performanslı bağlanabilirsiniz.
  5. F

Yardım Türk Telekom Adsl den Vdsl e geçiş

@Lil Skies Hocam 16 mbit adsl yi vdsl olarak değiştirdim. Değerler bu şekilde
  6. F

Teşekkürler hocam yarın VDSL modem almaya gideceğim. Altyapım hazırmış 15dk ile 24 saat arasında geçiş yapabiliyormuşum. VDSL geçtikten sonra değerleri atarım.
  7. F

Hocam oturduğum bölgede türknet bayisi yok. Muhatap olacağım kimse olmayınca rahat olamıyorum.
  8. F

Herkese merhaba, hayırlı ramazanlar. Yıllardır Türk Telekom ADSL kullanıcısıyım. Artık eve 4k televizyon girmesiyle ADSL altyapım zorlanmaya başladı. VDSL için aradığımda 76 mbit hız çıktı. Turkcell ile konuştum 50 mbit hızı rahatlıkla alabileceğimi söylediler. Binanın önünde bir pano var ama...
  9. F

Oyunu d diskine kuramıyorum

Gene biçimlendirmekde yarar var hocam.
  10. F

İçi boş ise biçimlendirmeyi deneyin. D diskine başka dosya yazabiliyor musunuz?
  11. F

Bu Sistemi toplayıp mı gönderiyorlar??

Hocam toplanmasını istiyorsanız ek ücret ödüyorsunuz.
  12. F

Hocam Bu bilgisayar a sağ tıklayın yönet deyin. Sol taraftan disk yönetimini seçin. Alt tarafta diskleri göreceksiniz. Oluşturulmayan bölüme sağ tıklayıp yeni seçeneğinden adımları takip ederek yapabilirsiniz.
  13. F

Hocam D diskini sıfırladıysanız disk yönetiminden boş kalan o parçayı yeni kısmından D olarak oluşturunuz. Sorununuz D kısmının tanımlanamamasından kaynaklanıyor olabilir.
  14. F

D diskini aktif olarak kullanıyor musunuz? Yeni format attıysanız D diskini oluşturmayı unutmuş olabilirsiniz.
Top Bottom