fiwbxeiaxje isimli üyenin son içerikleri

1. F

Yardım Ekran kartım valorantta 99 kullanıyor

Bilmiyorum dostum bende 1695498020 Ama bugün Windows 11den 10a geçtim bilmiyorum belki arkada bişey açıktır düne kadar böle bişey yoktur
  2. F

Hayır düşük 1695497413 Anladım reis onu düşünüyorum zaten ben ama valorant gibi bı oyunda neden 100gpu ?
  3. F

Dostum bana benim konumla ilgili cevap ver kendi ozelliklerini felan yazma bana bişey öner veya biliyosan şöyle yapayim
  4. F

Hayır dostum valorant ekran kartı istiyen bir oyun değil
  5. F

Ya işlemci stok fan evet ama gtada 80 85 derece neden oluyor birde valorant ekran akrti istiyen bi oyun deilki
  6. F

Intel i5 11400f ekran kartım rx6600
  7. F

Ekran kartım valorantta 99 kullanıyor Ve işlemcim ısınma yapiyor 80 85 derecelerde geziyor bugün pcde takılırken ekran kartımin valorantta 99 kullandığını gördüm bunun cevabı nedir yani neden böyle bişey oluyor
  8. F

Ekran kartım valorantta 99 kullanıyor

Ekran kartım valorantta 99 kullanıyor bunun sebebi nedir işlemcim i5 11400f ve işlemcim de ısınma sorunu var böyle valorant gibi oyunlarda 80 derece oluyor ve GTA da bile 80 85 rahat bı şekilde çıkıyor ve valorantta görev yoneticisine bakmak istediğimde 99 gpu yazıyordu bunun sebebi nedir acaba
  9. F

İşlemci bağırıyor ve gereksiz yere

Hocam bide bende GTA da yine 70 75lere çıkıyor neden daha az kullanması lazım deilmi işlemciyi youtubeden baktığımda kendi sistemime işlemcide ısınma yok 40 50 kullaniyor
  10. F

Cok iyi olur Bide bunları alıp taktirsam garantiden cikarmi hocam
  11. F

Yani 1 2k verebilirim bı tane daha fan taktircam ya
  12. F

Aynen hocam bana kule tipi onerebilirmisin ama ramlarim yakın bayabi fotoda göründüğü gibi ona bakarak bı kule tipi onerebilirmisin sana zahmet
  13. F

Alaşım var benimde damlar yakın fana öyle bişey düşünüyorum 1695313329 Bide şu kasadaki plastiği çıkarmayı dusunuyom bok gibi duruyor
  14. F

Ucuza aldık bı tık ondan olabilirmi
  15. F

Hayır 0 vatandan aldık 6ay once
Top Bottom