ubeyeyeyeyeyeyeyeye isimli üyenin son içerikleri

1. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Birisini Nasıl Unutursun?

10 yıl unutamayacağız diyorsunuz yani
  2. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Odamda essek arisi var kimi aramam lazim

kanka şahsen masaya oturup karşılıklı bir ateşkes imzalaman gerektiğini düşünüyorum. evinin bir odasını, en kötü bir kısmını ona devredebilirsin
  3. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

ben öyle 10cm arıdan dayak yemem
  4. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

aga tüm doğalgaz devrelerini sabote et ve evi ateşe ver bu ne
  5. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

kanka arıyı dışarı atmak için acil hat afaln mı aramak istiyorsun git vur işte elinler bile tokat atsan gider tahtralı köye
  6. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

yenisinde de aynısı tekrar edecektir ama
  7. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Çok haklısınız inanın ki. Ben kızdan ne ara hoşlandım, niye hoşlandım onu bile bilmiyorum, ne zaman birisinden hoşlansam böyle oluyor. Sanki beynim direkt o kişiyi okuyup "Aha bu doğru kişi" diyormuş gibi oluyor. Yani bildiğin kızı sevip sevmeme konusunda 2. kişiyim gibi. Bir türlü...
  8. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

ağabey ne alıcak apra var ne de akıcı oynatacak bi ekran kartı ya yoksa şuan benbu dertte değildim
  9. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

her türlü intikam türünü düşündüm ama arkamdanağlayacakannem babam var diye hiç olmuyor
  10. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

daha az önce bi söz gördüm üstüne foruma girince mesajınızla karşılaştım "Hiç kimseyi rüyada görecek kadar sevme. Gün gelir unutmak için uyuyamazsın bile"
  11. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

yok ya abi ben daha iyisi olacağını sanmam yani tabi illa vardır ama daha iyisini bulmak coca colayı atıp pepsiyi almak gibi olur
  12. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

yok kanka en sonunda çok daha kötü oluyor
  13. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

yok animeler üstüne animekızları candır
  14. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

uy olur 1695927356 sanırım bende de başlangıcı var gibi kızı unutmak için animekızlarını deniyorum ve şuanda makimayla (animekızı) 4. buluşmamdayım
  15. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

harika olay düşünsene sevdiğim kız celal şengörü idol olarak görüyor daha da bağlandım(!)
Top Bottom