Florex isimli üyenin son içerikleri

1. F

driver sorunu gt 730

gt 730 kartım son driver destkeliyor olarak görünüyor nvidia sitesinde ama indirdiğim driver yüklenmiyor windows 10 un yüklediği sürüm 391.35 hatayıda resim olarak atıyorum
  2. F

650 TL ye bu 3 lü alınır mı?

kendi anakart ram işlemcimide satarsam bana 200 TL geliyo
  3. F

650 TL ye bu 3 lü alınır mı?

asus h61-m lx3 plus v2. 0 anakart 8 gb 1600 mhz ram intel i3 3210 işlemci 650 TL ye alınır mı?
  4. F

kulaklık önerisi 250 TL

250 TL civarı kulaklık önerir misiniz? marka farketmez mikrafonu ve basları iyi olsun yeter
  5. F

ram yükseltmek istiyorum

kullandığım ram piyasada yok şu an bulamıyorum hiç bir yerde
  6. F

ram yükseltmek istiyorum

anakartımın modeli msı g41m p33 combo 4 gb daha ram takmak istiyorum ama ankartım çoğu ram i desteklemiyor 2.el veya sıfır farketmez ram önerir misiniz?
  7. F

psu alcağım önerir misiniz?

400 olanını aldım daha fazla çıkmadı para malesef
  8. F

çok teşekkürler süpariş verdim
  9. F

quad 9550 gt730 2gb 6 gb ram var psu alcağım yardım edermisiniz olabildiğince ucuz olsun
  10. F

gt 730 son driver güncellemiyor

gt 730 ekran kartım var game experince de 466.27 güncelleme gösteriyor ama windowsun bu sürümüyle uyumlu değil diyor hata veriyor
  11. F

ekran kartı öneri acil

arkadaşlar 200 300 TL valorantta idare etmelik bi ekran kartı önerir misiniz? ankara içi 2 elde olur.2 ay sonra iyi bi ekran kartı alcağımşimdiki ekran kartım hd6350 512 mb çok fps drop oluyor
  12. F

valorant mavi ekran hatası

https://drive.google.com/file/d/1uDWEJIGNWh17EncDJQeP15QlMIfyidfM/view?usp=sharing minidump dosyam bu yardımcı olabilcek varmı
  13. F

hayır windows 10
  14. F

bugun sabah valoranta girip güncellemye yaptım 1 2 el oyun oynadıktan sonra çıktım akşam tekrar girdiğimde mavi ekran hatası almaya başladım biraz araştırdım vanguardı silin demişler sildim yükledim yine olmadı comodo antivürüsünü silin felan demişler ama bende antivürüs zaten yok minidump...
  15. F

Öneri işlemci modelini yükseltmek istiyorum

Sistem özelliklerim:G41T-M6 anakart modelim işlemcim: pentium E5500 ekran kartım: hd6350 Ram: 6GB Ben sadece işlemciyi yükseltmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum
Top Bottom