FokunBurnu isimli üyenin son içerikleri

1. F

Okumak istemiyorum Bu durumdan bıktım

Meslek lisesine gidiyorum ve hayatım konusunda endişeliyim Spor lisesi falan daha iyi olmazmi
  2. F

Okumak istemiyorum Bu durumdan bıktım

Hoca ve aile baskıları bıktırdı beni okumak istemiyorum O ortamdan nefret ediyorum 7 24 pc başında oturmak istiyorum okuldaki hocaları ve arkadaşlarımı hiç sevmiyorum okulda kendimi zayıf ve güvensiz hissediyorum Ailemde ben okumamda kararlı 9. Sınıfa gidiyorum
  3. F

Ekran kartı kac fps aldirir

Tamam 👌
  4. F

Ekran kartı kac fps aldirir

Amd radeon rx 6650 xt forzada kaç fps aldiri ve grafikler ayarları nasıl olur
  5. F

Hazir sistem almayi düşünüyorum

Ya yavrum evladım ince hesap a daha çok güveniyorum o yüzden
  6. F

Hazir sistem almayi düşünüyorum

İnce hesaptan hazır sistem almayı düşünüyorum bütçe sistem onerirmisiniz 17.500
  7. F

Sistemum forza da max kac fps aldırır?

Sistemim AMD ryzen 5600 Rx6650 1 TB ssd 16 GB RAM Forza horizon 5 de kaç fps alidir ve grafikler nasıl olur
  8. F

Almam mantikli olur mu

Eyw
  9. F

Almam mantikli olur mu

Pki bana Bi tane oneririmisin
  10. F

Almam mantikli olur mu

2tb ssd almam mantıklı olur mu
  11. F

Sistemim e yeterli olur mu

Eyw
  12. F

Sistemim e yeterli olur mu

Ekran kartı Amd Readon 6650 xt ultra Islemci amd ryzen 5600 Ram 16gb Ssd 2tb Sistemim için 650w lik psu yetermi
  13. F

Bu bir virüs müdür arkadaşlar?

Tamam hocam nası geçecek
  14. F

Hiç bir fikrim yok yeminle 1658925698 Telefonda myt den bir şeyler dinliyordum sonra baktım ve dosya inmeye basladi 1658925731 Ondan önce de araba wallpaper yükledim
  15. F

Telefonumda böyle bir dosya inmeye başladı bir virüs müdür iptal ete basıyorum olmuyor napmam gerek
Top Bottom