Forcerecon isimli üyenin son içerikleri

1. F

Gibirnet Paketlerine Zam Geldi!

Bende bu kadar zam beklemiyordum. Şu Comnet müşteri hizmetleri biraz daha insani olsalar geçicem de böyle hiç içim el vermiyor.
  2. F

elektronik sigara da yanık tadı

Coil yanmış. O tad artık sürekli gelecek. Coil değiştirmen lazım
  3. F

İtopya para iadesini kabul etmiyorum

Elinde yoksa üst modelini yada para iadesini verir. Genelde para iadesi firmanın işine geldiği için para iadesi yapıyorlar. Geçmiş olsun.
  4. F

Gibirnet Paketlerine Zam Geldi!

Yeni fiyatlar aşağıdaki gibidir.
  5. F

1000-1300₺ fiyat aralığında oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar selam, 1000-1300 fiyat aralığında mikrofon, ses ve konfor odaklı F/P oyuncu kulaklığı arıyorum. Aklımda birkaç model var. Corsair Void RGB Elite. Razer BlackShark V2 X HyperX Cloud Core 7.1 Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? Bunlar dışında ki tavsiyelerinize de açığım.
  6. F

Valorant anlık takılma sorunu

Ping değilde paket kaybı olabilir. Başka bir laptop ile wifi üzerinden denediysen aynı şekilde bilgisayarda da wifi ile dene yada fakrlı kablo ile dene
  7. F

Valorant anlık takılma sorunu

İnternetten kaynaklı olabilir mi?
  8. F

Levono v15 mi daha iyi yoksa IdeaPad 3 mü

intel olanda boş ram slotu var mı?
  9. F

Öneri 12400f Gigabyte B660 GAMING X 32GB 2x16 Ram Tavsiyesi

https://www.amazon.com.tr/Corsair-CMW32GX4M2D3600C18-VENGEANCE-3600MHz-Bilgisayar/dp/B082DJ19CK/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=33KASF9QLPQRJ&keywords=corsair+ram&qid=1676471403&sprefix=corsair+ram%2Caps%2C158&sr=8-1 Bu ram ile gecikme dışında başka bir farkı var mı...
  10. F

Öneri 12400f Gigabyte B660 GAMING X 32GB 2x16 Ram Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar, Hali hazırda Gigabyte B660 Gaming X ve 12400f işlemci kullanıyorum. Şuan 2x8 16GB G.Skill 3600Mhz ram takılı. Ben ramlari 2x16 32GB yapmak istiyorum. Amazon Almanya'dan gelen Corsair ramler çok cazip geliyor ama anakartın destek sitesinde göremedim. Corsair yada G.Skill ram...
  11. F

Öneri Netspeed Hız Sorunu - Türk Telekom Geçişi

1-2 güne düzelmesi lazım o halde
  12. F

Öneri Netspeed Hız Sorunu - Türk Telekom Geçişi

Merhaba arkadaşlar, Yaşadığım bina da Türk Telekom fiber alt yapısı var ve daireye kadar fiber kablo geliyor. Dairede ont + router ile internete erişim sağlıyorum. İstanbul'a kar yağdığı günden beridir(yaklaşık 10 gündür) internetim de her akşam 20:00 - 23:00 arasında normalde 110mbps aldığım...
  13. F

Bu modem ile 200mbps fiber alabilir miyim?

Epey.com verilerine göre gigabit portu var görünüyor ama yanlış bilgi olabilir. 200 mbps hatta geçeceksek tavsiyem güzel bir router alman
  14. F

Keenetic Extra Dsl (KN-2111) 200mbit hız verebilir mi ?

Alamazsınız çünkü portları 100mbps desteklediği için ont yada duvardan gelen internetin en fazla 05-96 mbps kadarını alabilabilirsiniz.
  15. F

Netspeed akşamları hız düşüyor, sizdede böylemi?

Bu sorun dediğiniz gibi 1 haftadır bende de var. Aradığımda bölgesel yoğunluk kaynaklı olduğunu ve kapasite arttırımı yapacaklarını söylediler. VPN Bağlı olduğumda hız yükseliyor ancak VPN kapalı olduğunda bu sorun ortaya çıkıyor.
Top Bottom