FORİ isimli üyenin son etkinliği

• FORİ
    FORİ, Kollarım çok ince ne yapmalıyım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Anlatmışım kanka zaten, okursan sevinirim. Yanlış bir şey söylediysem de kibarca anlatırsın. Gereksiz muhalfet yapmazsak sevinirim.
  • FORİ
    FORİ, Gaming laptop termal macun sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Tecrübeli olmasan bile yapabileceğin şeyler şunlar, termal macun ve termal pedleri tamamen temizlemeden önce 0 dan kaliteli bir termal ped ve termal macun...
  • FORİ
    FORİ, Bu sisteme bu psu nasıldır? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Kanka bana yetmez gibime geliyor, en az 750 al bence.
  • FORİ
    O doğru hocam normalde omuzdan kaldırılıyor bi ara spora gitmiştim zorlanınca omuzdan değil ön koldan kaldırıyorsun ful sadece bunda gördüm o olayı noramlde...
  • FORİ
    FORİ, oyuncu bilgisayarı için macun önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Kankam fazla sürmediğin taktirde öyle bir sorun ile karşılaşmazsın, ayrıca iletken değiller ama anakartın belli bölelerinde sıkıntı çıkarabiliyorlar o...
  • FORİ
    FORİ, Gaming laptop termal macun sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    O faslara sürülmüş gibi gözüken farklı renkte olanların termal ped olması lazım gibime geliyor, sıvımsı bir kıvamdamı?
  • FORİ
    Aynen, ama zorlanmaya başladığında bırakma, bunu dediğim için spor lobisi tarafından katledilebilirim ama formunu biraz bozarak dirseklerini kırarak yapmaya...
  • FORİ
    FORİ, 2560x1080 Monitörüm tam ekran olmuyor. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Kankam filmin veya dizinin formatı oysa yapacak bir şey yok, öbür türlü videonun görüntüsü ya wide, yada long olur.
  • FORİ
    Ön kolum benim baya kalın ve bunu şu haraketi uzun vaadede sık tekrarla yaparak kazandım. Ama daha bilgili olan abilerimizi daha iyi yönlendirebilir...
    • 1714744068652.png
  • FORİ
    FORİ, Yapay zeka ile şarkı yapmak. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Biraz değiştir en azından, bire bir aynı olsura %100 bulurlar. Yapay zeka şirketi sonuçta, telif sistemleri de yapay zeka ile çalışıyor.
  • FORİ
    Eğer yasal kuralları okursan abone olmadan yaptırdığın bütün şarkıların şirkete ait olduğu yazar, ismini vererek paylaşabilirsin ama sahipliğini...
  • FORİ
    FORİ, Steelseries Arctis Bağlantı kablosu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    İstediğin gibi düşün kankam yapacak bir şey yok. Dediğim gibi iki ucu *** lu değnek. There is nothing we can do.
  • FORİ
    Vallaha doğru diyorsun ama o kulaklık artık 600 tl değil kanka.
  • FORİ
    Kankam sana tavsiye vereyim, sözlerini benim yazdığım gibi yazarsan yapay zeka nasıl okuyacağını daha iyi anlar, bu sayede sözler daha anlaşılır ve melodik...
  • FORİ
    Kankam burada olan varsada vermez bence. İnternetten alternatiflere bak arkadaşın dediği gibi. Bu tip kablolar orjinal olmak zorunda değil, iyi bir markadan...
Top Bottom