Formander isimli üyenin son içerikleri

1. F

Göbeğimi nasıl eritebilirim

Hocam koşu bandimi yapıyım bisikletmi şu göbek ve yanlar erisin yeter
  2. F

Hocam bana 5 dakika kardiyo yaptırıyor oda bisiklet 5 dakikadan hiç bir şey olmaz sanırsam 5 dakika yaptırdiktsn sonra full body geciriyir
  3. F

Hocam sporla kiloyu verseydim şuan gobegim olmazmiydi
  4. F

hocam siz bir gözlerinizle vucudumu görseniz olurmu isterseniz özelden atabilirim
  5. F

hocam ben her geldiğimde hoca bana 5 dakika bisiklet yaptırıyor sonra full body geçiriyor 1709656527 hocam vücudumu atabilirim isterseniz çokmu varmı yokmu diye
  6. F

hocam kardiyoyu 5 dakika yaptırıyor normal sizce 5 dakika bisiklet yaptırıyor sonra vücüt ile ilgili ağırlıklara geçiyorum 1709656283 hocam kardiyo kaç dakika yapılmalı bana 5 dakika bisiklet yaptırıyor
  7. F

hocam boyun çevremi felan bilmiyorum en son yağ oranım 26 idi şuan 28 olmuştur fazla dimi
  8. F

hocam kardiyosuz zayıflanır dimi kick box ile sace 2 sine birden yazılırsam nasıl olur
  9. F

hocam yaza kadar dümdüz bi vudum olurmu düzenli beslenme ve kick box
  10. F

Hocam kardiyo bisiklet olarakmı geçiyo 1-2 ay önce spor salonuna yazılmıştım 5 dakika bisiklet yaptırıyo sonra bütün aletleri 3x12 yaptırıyor mide felanda çalışıyorum 1709655662 Hocam spor mu kick boxmu yazılmalıyım yoksa 2 side olurmu
  11. F

hocam 73 kilolardayken yağ oranım %26 felandı göbek olması normalmi
  12. F

Merhaba daha önce 100 kiloydum diyetisyenle beraber 73 kiloya düştüm şuan saldım ama hala göbeğim var 27 kilo vermeme rağmen göbeğim çoktu yüzümde baya kiloluydu ama sanki daha var gibi ama daha ne kadar kilo vermeliyim yüzdende kilom var göbeğim ve yanlarım birazda sarkmam var diyet yaparken...
  13. F

R5 5600X İçin soğutucu önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/218843/cooler-master-masterbox-td500-mesh-argb-mwe-650w-80-bronze-beyaz-mid-tower-gaming-kasa-mcb-d500d-wgnb65-s01/ kasam bu hava akışı iyi midir? hocam
  14. F

2 incisi kaç dereceye kadar düşürür hocam drop felan olmazmı daha
  15. F

Bütce 1000-700 arası işlemcim çok ısınıyo valoda bile 96 derece bunu rahatlatacak soğutucu varmıdır
Top Bottom