fractened isimli üyenin son içerikleri

1. F

çok mu kilo aldım ne yapmalıyım? Spora başlamalıyım mıyım?

yarım şınav çekerek başla zamanla normal şınav da çekersin salona gitmek en kolay çözüm tabii ki
  2. F

kişiye göre değişir zor bir şey değil yüzmenin üzerine fitness da eklersen çok güzel sonuçlar elde edilebiliyor
  3. F

yüzmeyi deneyebilirsin kilo vermek için işe yarıyor baya
  4. F

Kulaklık önerisi verir misiniz

Bir alakası yok hocam sadece ısınamıyorum airpodslara tercih meselesi diyelim
  5. F

İphone kullanmadığım için airpodslara çok ısınamadım hocam teşekkürler öneri için 1713564973 Linkbuds s ile yakınmış anc performansları hocam hangisini tercih edersiniz
  6. F

Sürekli müzik dinleyen birisi olarak ses kalitesi iyi kulakiçi kulaklık arıyorum buds 2 kullanıyordum memnundum 1500 3000 arası önerilere açığım bütçe esnetebilirim .ANC Kısmı da benim için önemli
  7. F

Okulda izlemek için film önerisi lazım

American History x Sixth Sense Coda the king's speech
  8. F

internet hotspot hakkında

telefonumda aldığım pakette sosyal medya interneti de var internet hotspot yapıp laptoptan kullanırken youtube vs girersem normal internet hakkımdan mı yer yoksa sosyal medya internetimden mi yer?
  9. F

Ösym Fotoğraf Hk.

hayırlısı o vakit inşallah kazanırsın doğru çalışmayla iyi başarılar yapabilen çok gördüm
  10. F

WhatsApp Aero'dan normal WhatsApp'a geçiş

bildiğim kadarıyla sizi otomatik olarak tüm gruplardan çıkarıyor orijinale geçince ama emin değilim kullanmıyorum çünkü . yedekte mesajlar geliyor geri ama hepsine teker teker girmek zorunda kalıyorsunuz.
  11. F

WhatsApp Aero'dan normal WhatsApp'a geçiş

aeroda dışa aktarılabilen dosya şeklinde sohbet yedekleme yapılabiliyor diye biliyorum.
  12. F

Ösym Fotoğraf Hk.

Evet hepsinde aynı fotoyu almışlar zalımlar 1706983664 ben de bilgisayar mühendisliği okuyorum bölümü okuması kazanmasından daha zor bunu da belirteyim
  13. F

Ösym Fotoğraf Hk.

fotoğrafı zamanında değiştiremediğim için üniversite öğrenci kartımda ilkokul fotoğrafım var :D sınav görevlileri fotoğrafa çok takılmıyorlar. fotoğraftan genelde sorun yaşanmıyor ben yaşamadıysam başkaları hiç yaşamaz diye düşünüyorum
  14. F

epic games sepete eklenecek oyun önerisi

need for speed ler sarmıyor bende ya ben most wanted 2005ten devam hocam diğerleri var kütüphanede 1703100971 o kadar mı kötü hocam çok iddialı oldu
  15. F

epic games sepete eklenecek oyun önerisi

hepsi de kütüphanede var hocam :D
Top Bottom