frenzy isimli üyenin son içerikleri

1. frenzy

UPS Tavsiyesi kasa için kullanacağım

Selamlar Abdullah abimizin topladığı şu sistemi ( ) kullanmaktayım yaşadığım yerde ara ara elektirik kesintileri olduğu için ve benimde sistemimi korumak istediğimden dolayı ups almak istiyorum böyle bir şey buldum (...
  2. frenzy

elektrik kesintisi ile ilgili

biosta bir ayar olması lazım internette pc elektrik kesilip geldiğinde otomatik açılsın diye aratabilirsin sonrada kapat
  3. frenzy

elektrik kesintisi ile ilgili

selamlar da sistem 2 yi satın aldım şuanda da onu kullanıyorum konuya gelecek olursak kardeşim (11) bana şaka yapmak için sigortayı açıp kapattı bilgisayar kapandı ardından tekrar açıldı açtığımda kasayı baya kokladım ettim falan yanık kokusu vs. yoktu bende açıldıktan sonra tekrar kapattım ve...
  4. frenzy

Yardım DA SİSTEM 2 İŞLEMCİ SICAKLIĞI

dostum aynı sistem bendede var furmark benchmark vb karşılaştırabilirmiyiz discord adresim: Hypereinz#6703
  5. frenzy

Eski Bilgisayarımı Upgrade Edip Satmayı Düşünüyorum

H61M-E intel i3 2120 gt 420 8 gb ram 1tb harddisk eski bilgisayarımın sistem özellikleri böyle hazır yeni bilgisayar almışken eskiyide değerlendirmek istiyorum bu anakart modeline uygun ekran kartı ve işlemci tavsiyelerinizi bekliyorum ve kasanın...
  6. frenzy

DA V2 SORUN

bende 500 fps alıyorum diye sevinip limitsiz yapmıştım 144 e sabitledim oldu teşekkür ederim
  7. frenzy

DA V2 SORUN

sorun videosunu buraya yükledim https://gofile.io/d/Rsx8Sx 1593123826 hangi fandan bahsediyorsunuz, egzoz fan hiç durmadı kasanın ön fanlarıda ekran kartının fanıda kendini soğutmaya ihtiyacı olduğunda çalışıyor
  8. frenzy

DA V2 SORUN

önce pcı sürücü sorunu ardından bios donma şimdide lolde bu sorun tam onarım başlattım ama nafile
  9. frenzy

DA V2 Sistem Bios Ekranı mouse Sorunu

dostum mouse donarak ilerliyor diyorum
  10. frenzy

şuanlık sadece bios ekranındaki donmayı tespit edebildim belki başka problemlerlede karşılaşacağım yinede çözmek istiyorum ve gıcık eden bir sorun
  11. frenzy

140 hz 1 ms monitörüm var bendede takılma oluyor monitörden kaynaklı olabileceğini sanmıyorum 1593108581 hayır normal masüstünde yağ gibi akıyor mouse ve kullandığım mouse de problemli değil
  12. frenzy

anakart chipset'ini amd'nin sitesinden kurdum aygıt yöneticisinde herhangi bir sürücü yüklenmemiş görünmüyor ancak biosa girdiğimde mouse yavaş hareket ediyor ve donmalarla ilerliyor chipseti yüklemeden öncede vardı bu sorunu nasıl çözebilirim GÜNCELLEME: şimdi girdiğim league of legends...
  13. frenzy

Windows 10 Pro OEM key güvenilir link

bi hediyemiz yokmu :D
  14. frenzy

Da2 Ekran kartı driver yükleme sorunu

aynı sistem bendede var sıkıntısız bir şekilde kurdum yardımcı olmak isterim discord: Hypereinz#6703 ekle
  15. frenzy

Win 10 pro denem

şimdi etkinleştirmeyeceğim diyorsun deneme sürümü başlıyor otomatikman
Top Bottom