Frkn833 isimli üyenin son içerikleri

1. F

Hotswap TKL/Full klavye önerisi

hot swap membran var mı?
  2. F

Yardım Kalıcı ve Güzel Erkek Parfümü Önerisi

Parfümü bilmem ama hiç sevmiyorum o adamı 1697969753 Hocam tom ford black orchid denedin mi ve bu saydıkların arasından hangisi. Şuan kış. Kış için parfüm almam gerek. Akşamları kafelere kahve çay içmeye gitmek için v.b 1697969821 Gerçi tom ford black orchidin çok fazla çakması ve çok kullananı...
  3. F

Dün 3 4 parfümü zor denedin birde liste yapıp gidersem be olur düşünemiyom hocam :) 1697966543 Valla 3 4 parfüm bile koklayınca burnum ağrıyor :) birde çok kararsız kalıyorum
  4. F

Dün 3 4 tane parfüme baktım boynerden burnum sızladı artık :) pek karar veremiyorum sanırım parfüm konusunda :)
  5. F

Parfüm arıyorum. Kalıcı ve kadınların beğendiği parfüm önerisi lazım. Aklımda Tom Ford Black orcnid miydi neydi o var. Başka güzel var mı?
  6. F

Yardım Erkek Kalıcı parfüm önerisi lazım

Öyle hocamda fazla pahalandı malesef ya. Dolardan dolayı v.s normalde 150 dolara geliyor ama dolar kurundan 7 bin filan oluyor işte malesef keşke en pahalıdı 3 4 k olsa
  7. F

Ozaman bi uğrayım ben oraya
  8. F

Evet hocam oda baya güzel 3 gün üstümden çıkmamıştı yakınımda var 1697789284 Boynerde tester var mı?
  9. F

Bakılacak yer neresi var bilmiyorum. Sephorayı hiç görmedim veya dikkat etmedim. Boyner de tester yoktur
  10. F

Anladım hocam peki orjinal nereden bulabilirim. Beymen ve sephora ve boynerde pahalı bu parfümü 3 bine bulma imkanım var mı güvenilir yerden
  11. F

Her parfümün yorumunu okuyorum iyi diyemde var kötü diyende kalıcı diyende var hemen geçiyor diyende var. Birde kadınların daha çok beğendiği parfüm olursa daha iyi olur. Çözemedim nasıl alacam :)
  12. F

Joop duymadım tom ford çok iyi özellikle kalıcılık anlamında ama çok pahalı gibi :)
  13. F

Erkek kalıcı parfüm önerisi lazım. Ama güzel kokusu olmalı. Bütçe belli değil önerin duruma göre hangisini alabilirsem. Ama kalıcılık ve gerçekten önemli. Beğenilen bir parfüm olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden
  14. F

Yardım Araba için Bez önerisi Lazım

Teşekkürler bakacağım
  15. F

Yardım Araba için Bez önerisi Lazım

😂😂 kaporta bezi neysede cam bezi önemli ya :) 1697661850 O iyi midir hocam ilk kez duydum 1697661932 O markayı bulamadım
Top Bottom