frotex isimli üyenin son içerikleri

1. F

USP priz nedir? Standart prize takılırsa katkı sağlarmı?

Hayır UPS güç kaynağım yok. Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.
  2. F

En Fazla 200 TL Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Xioami Earbuds 2 modelini 1 seneden beri kullanıyorum. Bundan öncede aynı model vardı fakat kaybettiğim için bir sene önce aynısından indirime girince almıştım. Şahsen gayet memnunum, şarjı çok iyi gidiyor. Düşünebilirsin bu modelide.
  3. F

USP priz nedir? Standart prize takılırsa katkı sağlarmı?

Öncelikle merhaba excalibur g780 laptapta aldığımdan beri standart çoklu prizde kullanıyorum fakat son zamanlarda USP çoklu prizi araştırdığımda (emin değilim) daha iyi olabileceğini düşündüm. Fakat USP çoklu prizi, aşağıda gördüğünüz gibi standart prize bağlayacağım. Herhangi bir sorun olur mu...
  4. F

NVIDIA container-NVIDIA share fazla bellek kullanımı

Öncelikle merhabalar GTX 1650 Ti ekran kartı i7 10750H işlemci ve 16 GB RAM'e sahip bilgisayarım var. Ama yakın zamanda Görev Yöneticisi'nden bir şey fark ettim de alt taraftaki resimde gördüğünüz gibi NVIDIA share ve NVIDIA container fazla bellek kullanıyor bu durumun sebebi ne olabilir? Bu...
  5. F

GTX 1650 ti düşük performans.

Öncelikle selamlar GTX 1650 ti ekran kartı, i7 10750H işlemci ve 16 gb RAM'e sahip Excalibur G780 laptopum valorant gibi oyunlarda olması gerekenden düşük fps veriyor bunun sebebi ne olabilir? NVIDIA Denetim Masasındaki tüm düzenlemeleri performans moduna almama rağmen örneğin valorantta...
Top Bottom