Fsburak isimli üyenin son içerikleri

1. Fsburak

Okula tavuk götürülür mu

Kızartma daha uzun süre konuyorsa öyle yapıyım diye sormuştum teşekkür ederim ortalama 5.30 saat beklicek tavuk inşallah bir şey olmaz
  2. Fsburak

Okula tavuk götürülür mu

Antrenmanim olan günler okula yemek götürcem (tavuk pilav) fakat yemeği nasıl pişirmek gerekiyor yağ koyup koymamak etkiler mi veya tavuk haşlama mi yoksa tava da mi pişirilirmesi gerekiyor ve en önemlisi bozulur mu
  3. Fsburak

valorant da 100 fps alcak sistem

ram kaçtı hocam
  4. Fsburak

söylediğim laptopu 2. elde satıp üstüne 1 2k ekliyeceğim bu kaça satılır hiç bir fikrim yok 1648387811 laptopda 9 ay garanti var herhangi bi sorunu da olmadı
  5. Fsburak

valorant da düşük ayarlarda 100 120 civarı fps aldıracak ucuz bi bilgisayar önerir misiniz? laptopu satıp üstüne biraz ekleyip alıcam (hp 255g7 amd ryzen 5 3500u 8gb) (8+8 ram almayı ben de düşündüm ama yine de alternatif açısından önerinizi bekliyorum)
  6. Fsburak

Sinifinda 2 pozitif biri

sadace temaslı pozitif değil hocam
  7. Fsburak

Sinifinda 2 pozitif biri

Bir arkadas var sinifinda 2 pozitif cikti ama kendisi 2 doz asili ve bizim de yarin turnuvamiz var gelebilir mi kendisi? (Nasil bir sistem var bilmiyorum)
  8. Fsburak

Ryzen 5 3500U sistemde fifa 22 oynanır mı?

8+8 alabilirim gerek var mıdır almaya
  9. Fsburak

Ryzen 5 3500U sistemde fifa 22 oynanır mı?

fifa 22 almak istiyorum ancak pc amd ryzen 5 3500u 8gb ram var 1080p low ayarlarda oynayabilir miyim?
  10. Fsburak

Yardım steam indiremiyorum yardım

knk pederle alakalı tt mobilden onu çözmeniz lazım
  11. Fsburak

Tm icin en iyi lise turu

8. Sinifim, turkcem iyi matematigim ortalama sevideye fakat fenim berbat lisede tm yi secmek istiyorum ama fen liselerine giden abilerimden herkesin sayisalci oldugunu ve derslerin yogun oldugunu soylediler sizce anadolu lisesi tm icin en uygunu mudur ya da fen lisesinde de tm okunur mu...
  12. Fsburak

hdmi çıkışı olan laptop a 144hz monitör takmak

bi laptopum var ram aldım 8+8 oldu ryzen 5 3500u işlemci 144hz monitör almak istiyorum ve bunu 144hz freesync özelliği olucak şekilde oynamak istiyorum nasıl yapabilirim hangi birim dönüştürücüleri alarak bunu yapabilirim?
  13. Fsburak

lgs puanında not ortalaması etki eder mi?

tamamdır teşekkürler 1635881247 buna etki edenler, spor aktiviteleri okul içi aktiviteleride giriyor mu peki?
  14. Fsburak

yani kafamdaki soru şu istediğim fen lisesi yüzde ikilik dilimle alıyor ben lgs de yüzde ikiye girip de ortalamadan dolayı sıkıntı yaşar mıyım?
  15. Fsburak

tamamdır teşekkürler
Top Bottom