fuqant isimli üyenin son içerikleri

1. fuqant

kaza yaptim eksper bekliyorum arabayi kullanabilir miyim

merhaba arabayla geçen hafta kaza yaptım araba yürüyor ancak hasar büyük. tamir işlemi için eksper ve sigorta şirketinden haber bekliyorum ve peder arabayi kullanmamam konusunda diretiyor arabayla şu an trafiğe çıksam sigorta konusunda felan herhangi bir sıkıntı oluşur mu
  2. fuqant

VALORANT VAN9003 HATASI

w11 valorant süekli 9003 hatası veriyor internetteki her şeyi denedim olmuyor yapabilen var mı silip yükledim securew bootu açıp kapadım yıne olmuyor
  3. fuqant

Crysis 3 Türkçe dil sorunu

aybı şeyi yaptım ancak oyun acılırken siayh ekran veriyor, imleç gozukuyor ve sadece ses gelıyor. halledebilen varsa yardımcı olabilir mi
  4. fuqant

bu konum oyunları yüklemek için ayarlanmamış

silip yukledım oldu kanka
  5. fuqant

Çözüldü✓ 24k msi katana gf66 alınır mı

ben pek anlamıyorum threadleri ya 11. nesil olunca aldım direkt amd nin ısı problemleri vs. yüzünden almak istemedim pek
  6. fuqant

aybnı hatayı ben de aldım c de kurulu bende çöezemedim hocam
  7. fuqant

deneyen oldu mu bunu??
  8. fuqant

bu konum oyunları yüklemek için ayarlanmamış xbox hatası

dün oyunları sorunsusz sekılde ındırıyodum ama bugun dricerları guncelledıkten sonra boyle bı hata almaya basladım ınternette cozumunu bulamadım bılen ya da yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen
  9. fuqant

i7 11390H 3050ti 16gbram olan modelı
  10. fuqant

sagol dostum da gormemısım lenovo aldım sımdı ytıne de guzel cıhazmıs
  11. fuqant

En çok oynadığınız oyun?

155 ama offlineda da bi 20-30 dan fazla vardır
  12. fuqant

En çok oynadığınız oyun?

tek fallout new vegas çı ben değilimdir umarım
  13. fuqant

https://ty.gl/fz1ccuras5 normalde lenovo IdeaPad gaming 3 alicaktim ama şimdi bunu gördüm biraz acil lâzım sizce bu paraya bu alınır mı ya da bu fiyata kadar daha iyi bi öneriniz var mi (casper monster acwr hariç)
  14. fuqant

Açık liseye geçmek mantıklı mı

okuldaki hocalara ve arkadaşlarına göre seçimini yap. okulda seni ileri atacak arkadaşlarin varsa ve hocalarin iyiyse cok sacma olur. aciga alınca yaninda kimse olmayacak ve dershane hocaların da okul hocaları gibi olamaz emin ol.
  15. fuqant

Çözüldü✓ Lenovo IdeaPad Gaming 3 Almayı Düşünüyorum

hocam bunun için ek ücret ödeniyor mu ve yaklaşık kaç gün sürüyor bu işlem
Top Bottom