Furkan Bozok isimli üyenin son içerikleri

1. F

Habersiz SGK (GSS) Borcu?

Bende de 4500 TL borç çıkmıştı SGK ya gidip sildirdim. Dilekçe istemediler benden. Sende bir uğra bence
  2. F

Çözüldü✓ 2. M2 SSD görünmüyor

Harici adaptör yok maalesef 1700684895 Hocam sorunu çözdüm biosu bir önceki güncellemeye çektim düzeldi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  3. F

tamamdır deniyorum ama anakartı bugün aldım.
  4. F

Ne yapmamı önerirsiniz
  5. F

yerlerini değiştirdim slot bozuk olabilir diye ama diğer ssd çalışırken yine acer fa100 olan çalışmadı.
  6. F

SSD yi intelde sadece yedeklerini atmak ve oyun için kullanıyordum. Şimdi ise AMD ye geçtim ama bu sefer çalışmıyor. Bios güncellemesini de yaptım.
  7. F

evet eminim sadece acer fa100 olanı görmüyor arada bir biosa geliyor sonra birden gidiyor
  8. F

Merhaba arkadaşlar. Gigabyte B550M DS3H anakart aldım. 2 tane m2 NVME ssd takıyorum fakat birini görmüyor yerlerini değiştirdim yine aynı şekilde aynı ssd yi görmüyor. Samsung 970 Evo ve Acer FA100 ssd ye sahibim. Hem bios da hemde disk yönetiminde gözükmüyor SSD lerin yerini değiştirdiğim...
  9. i3 8100 Satılık

İstanbul i3 8100 Satılık

Intel Core i3 8100 Soket 1151 - 8. Nesil 3.6GHz 6MB Önbellek 14nm İşlemci Aktif kullandığım işlemcidir. Yükseltme yaptığım için satıyorum. Herhangi bir sorunu yoktur. Kutusu vardır. Kutu, fan, işlemci olarak vericem.
  10. F

Ryzen 5 5600 uygun mu

Teşekkür ederim. 1698957963 Tamamdır bakacağım teşekkür ederim.
  11. F

Ryzen 5 5600 uygun mu

Merhaba arkadaşlar. Sizce bu fiyata alınır mı? Fiyatı daha da düşer mi? https://www.hepsiburada.com/amd-ryzen-5-5600-3-5-ghz-35mb-am4-islemci-p-HBCV000021L61L?magaza=Hepsiburada
  12. F

Yardim lazim laptopumda fps dusuklugu yaşıyorum

Bilgisayarın güç modu güç tasarrufunda olabilir. Onu kontrol et istersen.
  13. F

Ortalama Pc gecikme Oranı yüksek

Bir çok oyunda ortalama PC gecikme oranı 15-40 arasında kalıyor. Yüksek ayarlarda ve düşük ayarlarda da aynı şekilde .Bunu nasıl düzeltebilirim?
  14. F

Yardım Anakart soket pini yamuldu

Arkadaşlar anakartın bu pini yamulmuş. Çift slot ram yapmak istediğimde 1. ve 2. slot çalışıyor 3. ve 4. ram slotunu çalıştırmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ya da tamirciye versem ne kadar masraf çıkar. Yardımcı olursanız sevinirim. Anakart MSI Z370 Tomahawk
  15. F

Çözüldü✓ Cpu ve Ram Işığı Yanıyor

Sorun anakarttaki pin yamukluğundan kaynaklanıyormuş. Çözüldü
Top Bottom