Furkan Efe isimli üyenin son içerikleri

1. F

Roblox oyunu açılmıyor

arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ekran kartı RTX 4060ti ,Roblox yükledim ama açılmıyor görev yöneticisindede gözükmüyor ne yapabilirim?
  2. F

macOS visual studio indirilmiyor

arkadaşlar selam. Geçen günlerde aldığım MacBook Air m2 laptopuma Visual Studio 2022 yüklemeye çalıştım ama olmadı. Visual Studio 2022 desteğini çekmiş ama benim Visual Studio form da kod yazmam lazım ne yapmalıyım bu uygulamanın yerini tutan başka bi program varmıdır.
  3. F

200 TL F/P oyuncu kulaklığı önerisi

https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-k19-raging-plus-siyah-usb-7-1-rgb-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-HBV00000PHN3P?magaza=bykalite https://www.n11.com/urun/rampage-rm-k12-manly-71-surround-rgb-isik-efektli-oyuncu-kulakligi-1610669?magaza=markabion...
  4. F

runtime klasörünü başka bir diske atsam sorun olurmu

arkadaşlar bilgisayarımıda kullanıcılar klasörü içerisinde runtime diye bir klasör var 100gb alan kaplıyor onu başka bir diske alsam bilgisayara bir şey olurmu windows çökermi ne yapayım
  5. F

Youtube videomun yorumlarıni kapıyor

İnceleme deney komedi
  6. F

Youtube videomun yorumlarıni kapıyor

Arkadaşlar ben kanalıma her video yüklediyimde youtube yorumlarını kapıyor kanalımi yetıskinlere özel olarak ayarlıyorum yinede kapanıyor videoyuda yetişkinlere özel yapıyorum yine kapıyor bu durumdan cok şikayetçiyim lütfen biri çözümü yazsın üstelik eski videolarımında yorumları kapanıp...
  7. F

Mi Band 5 Bluetooth Göremiyor

Arkadaşlar mi band 5 imi güncellemek istedim fakat bayabi uyarı verdi tekrar bağlayın diye bilekliyi bende buloutooth tadn cıkarıp eklediyimde mi band 5 i bulamadı ve garip bir ekranda kaldı bileklik mi band 5 i bulamıyor hiçbir cihazım ne yapmalıyım en azından nasıl ana ekrana gelirim
  8. F

BİLGİSAYAR TELEFONU GÖRMÜYOR

ne yarıkki hayır 1611760304 29 sarjı var 1611760422 1611760451 29 sarjı var
  9. F

BİLGİSAYAR TELEFONU GÖRMÜYOR

arkadaşlar tel le pc yi kablo ile baglıyorm fakat tel şsrj olurken pc telefonu görmüyor youtubedeki herşeyi denedim fayda etmedi basit şekilde anlatırsanız sevinirim telefonum a 11
  10. F

nasıl çekiliş yapılır

peki hangi sitede yapılabilir
  11. F

nasıl çekiliş yapılır

arkadaşlar youtubede çekiliş yapacağım fakat hangi sitede yapılır bilmiyorum yorumlardan birini seçmek için hangi site daha iyi yorumdaki isimleride tektek yazmak istemiyorumda ücresiz bir site varsa sölerseniz mutlu olurum (:
  12. F

Telefonda sildiyin şeyler gözükmüyo

Samsung marka bide ordan nasıl silcem 1607071338 Ordan nasıl silcem 1607071415 Diyer diye klasör 50 gb yer kaplıymış onu nerde bulicam 1607071689 Knk analiz yaptığımda diyer kısmı 50 gb gözüküyo 05526910131 benim numaram ordan bana yaz sana fotoğraf atayım
  13. F

Telefonda sildiyin şeyler gözükmüyo

Merhaba arkadaşlar ben bi video çekiyodum fakat az alan kaldığı için kapadım videoyu sildim fakat silmeme rağmen gereken depolama geri gelmedi video gözükmüyo ama silinen videodan gereken depolama alanı gelmedi acil dönerseniz sevinirim
  14. F

Rampage smx r44 alınır mı? ele oturuyomu oyun oynarken rahatsız ediyomu

Rampage smx r44 alınır mı? ele oturuyomu oyun oynarken rahatsız ediyomu
Top Bottom