Furkan[K] isimli üyenin son içerikleri

1. F

Yaklaşık 15 17k bütçeyle laptop almayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

Merhabalar, sürekli il değiştirdiğimden dolayı laptop alma kararı aldım ve beni idare etmesini istiyorum sizce ne almalıyım monster düşünüyorum. Oyun oynamayı seven birisiyim ancak önceliğim ağır programları rahat kaldırması.
  2. Temiz bakımlı i5 2. Nesil

Temiz bakımlı i5 2. Nesil

Merhabalar, elimde kullanmadığım kasa vardı ve satma kararı aldım. Ücreti konusunda anlaşabildiğimiz taktirde en kısa sürede teslim edilecektir, ek olarak da bir oyun bilgisayarından ziyade gündelik kullanım olarak düşünmenizi rica ederim. Özellikleri: İşlemci - >İntel i5 2. Nesil Ram - > 8gb...
  3. F

Çözüldü✓ 1500 TL'ye Ekran kartı önerisi!

aga 2. sistemin mecburi olarak halen hayatta kalması lazım şuan ilk sistemde amd radeon 7570 ekran kartı var ancak yetersiz kalıyor
  4. F

eyvallah aga sağol
  5. F

aga bütçe 1500 desem
  6. F

ufak bir hata yapmışım 1. kasadaki PSU 600 W 1649776012 evet
  7. F

Merhabalar, bende iki tane kasa var ikisine de ekran kartı arıyorum önerileriniz neler? 1. Kasa Özellikleri: AMD Ryzen 5 1600AF MSI B350 PRO-VD 8GB 3000MHz CL16 350W 80+ PSU 120 GB SSD + 1 TB HDD 2. Kasa Özellikleri: İntel i5 2320 8GB 2666Mhz 300W PSU 240 GB SSD
  8. F

Root atmada sorun yaşıyorum

Merhabalar, ben Huawei y6p telefona root atmaya çalışıyorum ancak bir türlü yapamadım bilen varsa yardım edebilir mi? Kingroot ve kingo root olmadı Model: MED-LX9N
  9. F

İkinci el ekran kartı önerisi 700tl bazında

Ekran karı önerisi yapabilecek var mı ya ne kadardır arıyorum şöyle orta ayarlarda oynatabilecek. İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 af
  10. F

Yeni formatlanan bilgisayarda klavye çalışmıyor

Merhabalar benim pc ye format attım ancak klavye artık çalışmıyor acaba bi bilgisi olan var mı?
  11. F

Topladığım pcyi çalıştıramıyorum

Sadece dvi kablosu bağlı
  12. F

Ekran kartı ek güç istemiyor
  13. F

Şuan takılı abi
  14. F

Abi şuan ekran kartı da taktım ancak halen bi görüntü yok 1603992887 Ryzen 5 1600af
  15. F

Evet onlar çalışıyor 1603992349 Hocam ilk defa pc topluyorum bilmiyordum ne diye sizle uğraşim
Top Bottom