furkan01adana isimli üyenin son içerikleri

1. F

peaky blinders altyazılı indirme

Yarın yazlıga gidecegim ancak birtürlü peaky blienders ı altyazılı indirebilecek şekilde bulamıyorum birkaç link buldum ancak onlarda dublaj ne yapmalıyım ?
  2. F

Dönem not ortalamam 2 nin altında ?

ortalamam 1.90 ve ilk dönemim 1 dc 1 dd dersim var bu dönem büte girecekmiyim ? yoksa 2. dönem 2.10 not ortalaması yaparsam geçermiyim bu derslerden ?
  3. F

5000 TL'ye Kadar Ekran kartı önerisi

İ5 9400 islemcisine sahibim ekran kartı almak istiyorum 0 olarak hangi ekran kartlarını önerirsiniz 2500 ile 5 k bandında birden fazla öneride bulunursanız sevinirim bütçem cok degiskenlik gosteriyor bir adet minumum ve bir adet max hangi ekran kartını almam gerektigini soylerseniz sevinirim..
  4. F

apu işlemcinin ekran kartının mhzi ramleri etkilermi ?

hp 15s eq3014nt modelini aldım amd radeon grafik kartında şöyle bir ibare gözüme çarptı ddr4 1333 mhz çekirdek saati 1800mhz bu ibare hali hazırda 3200mhz olan ramimi daha düşük seviyede çalıştırmasına neden olurmu böyle birşeyi sormamın sebebi 2 ram farklı oldugunda düşük mhz çalışıyorsa...
  5. F

Laptopum Ram Artışını Destekliyormu ? hp 15s-eq3014nt

model yeni oldugu için herhangibir video bulamadım :(
  6. F

Laptopum Ram Artışını Destekliyormu ? hp 15s-eq3014nt

hp 15s-eq3014nt modelini aldım 8gb ram bulunmakta performansı arttırmak için hem dual channel yapıp hemde 16gb a yükseltmek istiyorum ancak internette araştırdıgımda 2 ayrı bilgi çıkıyor birincisi 2.bir ram yuvası olmadıgı için ram yükseltmesi yapamayacagım 2.si ise ikinci bir ram slotunun...
  7. F

Bilgisayarım Sarj Olmuyor ?

DÜN GECEDEN BERİ SARJ OLMUYORDU AYGIT YÖNETİCİSİNDEN PİLİ KALDIRIP TEKRAR GÜNCELLEDİM ÇÖZÜLDÜ
  8. F

Bilgisayarım Sarj Olmuyor ?

Yeni aldıgım hp laptopum dün elime geçti dün laptop ile işlemler yaparken sarj kablosu takılı idi ve sarj oluyordu %100 oldugu için sarjdan çektim ve bakmaya devam ettim ardından sarjı bittince kendi kendie kapandı dünden beri sarj olmuyor %6 da kalmış bir şekilde %6 kullanılabilir (prize takılı...
  9. F

Format atarken hata alma usb görmüyor ?

Freedos bir laptop aldım ve win yuklemek icin usb mi taktik ancak usb üste almama ragmen OS Boot Manager in yanında bir secili oldugunu ifade eden bir sembol cikiyor ve usb yi aktif edemiyorum acil yardımcı olursanız sevinirim ...
  10. F

Dual channel ram hakında ??

Boş bir slot oldugu söylendi eminmisiniz 1666724071 2. Bir slotun oldugu söyleniyor . Siz eminmisiniz yukseltilmedigine
  11. F

https://www.epey.com/laptop/hp-15s-eq3014nt-68n46ea.html bunu aldim ram almak istersem bakacagim seyler DDR 4 olması ve 3200 mhz olması dışında baska birsey varmı ? 1666697872 Bu arada sunuda sorayım valorant tarzı oyunlaro orta ayarda 60 fps oynatırmı sizce?
  12. F

Siparis ettigim laptopta ekran kartı bulunmamakta. Ayrıca 1x8 ram var. Edindigim bilgilere gore cift kanal ram kullanimi cok fark ediyormus bende ram almak istiyorum ancak pek fazla butcem yok ayni drr a ve ayni mhz sahip 4 ram alip yanina taksam aynı mantık işlermi yoksa 8 almam şartmı??
  13. F

Bu laptop alınır mı? ?

https://www.hepsiburada.com/hp-15s-eq3014nt-amd-ryzen-5-5625u-8gb-256gb-ssd-freedos-156-tainabilir-bilgisayar-68n46ea-p-HBCV00002NZUVF?url_src=and-product-detail Bu tarz ekran kartı olmayan sistemlerde 2 ayrı ram olması performansı arttirdigi soyleniyor bu laptoptaki 8 gb ram 4+4 mü yoksa 8 mi...
  14. F

İ5 1235g7 vs ryzen 5 5500u laptop

Laptop alacagım ve iki islemci arasında kaldım . Oyun performanslarının cogunda ryzen fps olarak üstün ama yinede göruslerinizi bekliyorum..
  15. F

Hangi islemciyi tercih etmeliyim ?

İ5 1135g7 mi ryzen 5 5500u mu Alacagim laptopta 2 ayri islemci secenegi vsr media markta calisanlara sordugumda inteli onerdiler ancak test videolarinda oyunlarda fps olarak ryzen on oyundan sekizinde daha yuksek performans veriyor. Kullanım amacım valorant tarzi oyunlar oynamak onerilerinizi...
Top Bottom