Furkan61088 isimli üyenin son içerikleri

1. F

Bilgisayarım anlık kitleniyor

Bilgisayarım videodaki gibi donmaya başladı önceden de dönüyordu ama bu kadar yoğun değildi m2 alıp sistemi ona kurdum hala düzelmedi bios güncelledim düzelmedi acaba sorun neyden kaynaklı olabilir?
  2. F

Merhaba Yardımcı olurmusunuz?

Selamun Aleyküm bir konuda yardım isteyeceğim ben bir uygulama açarken mesela operayı yada alt-tab attığım zaman işlemcim anlık %100 kullanıma çıkıp drop girip sonra düşüyor bunu nasıl düzeltebilirim ve yaşayan varsa çözümü nedir bunun acaba bilgisi olan varmı ekran kartını güncelledikten sonra...
  3. F

merhaba bilgisayarıma böyle şeyler oluyor

fullmark testini başlatmadan önce değil mesela arada bir gidip geliyor bugün bilgisayarı açtım olmaya başladı arada çizgiler oluyordu yeşil yeşil fullmark testiği yaptığım zaman hiç çökme falan olmadı fullmarktayken sıkıntı olmuyor çıkıyorum masa üstünde dolaşırken falan birden gidiyor ?
  4. F

merhaba bilgisayarıma böyle şeyler oluyor

linkteki gibi bilgisayarıma böyle şeyler oluyor konu ile ilgili bilgisi olan yazabilirmi acaba ?
  5. F

merhaba böyle bir sorun yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

youtubeye yükleyip link atıcam burdan yükleyemiyorum hata veriyor
  6. F

merhaba böyle bir sorun yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar merhaba bir sorun yaşıyorum ekranım sürekli gidip geliyor yeşil oluyor sürekli çizikler olmaya başladı bugün ekran karıncalanıyor bir kaç defa siyah olup karıncalanıyor en son yeşil oluyor kendine geliyor...
  7. F

Afterburner güncelleme sonrası fan ayarını yapamıyorum

merhaba sayın forum üyeleri ekran kartımı güncelledikten sonra ekran kartının fan ayarını yapamıyorum after burnerdan fan yerine hiç bi türlü basılmıyor ne ayarına nede otomatik manuel olmasına güncellemeden önce böyle bişey yoktu güncelledikten sonra böyle oldu ne yapabilirim bu konuda yardımcı...
  8. F

CS:GO da böyle bir sorun yaşıyorum yardım edebilecek varmı ?

ama bu sorun sürekli olan bir şey değil 1-2 olmuyor sonra tekrar olmaya başlıyor
  9. F

rx 570 4 gb ekran kartı işlemci ryzen 3500x 16 gb ram 3000 mhz cl 16 1646687622 sistem özelliklerim o kadarda düşük değil
  10. F

arka planda çalışan gereksiz uygulamalarda yok ama neden böyle oldu anlamıyorum
  11. F

valla hocam hiç gereksiz bir şeyde yok discord açık ekran kartının driveri açık steam açık
  12. F

Merhabalar cs:go da bir sıkıntı yaşıyorum fpsim 150-400 arası olmasına rağmen oyun kasma hissiyatı veriyor +graphtan baktığım zaman fotorafta daire içine aldığım var değerinin yüksek olduğunu görüyorum bu değer 1 in altındayken hiçbir sorun yokken 1-2-3 olduğunda anlık kasma hissiyatı veriyor ve...
  13. F

Rampage KB-R19 MANLY klavyede antighosting varmıdır ?

bu klavyeyi bugün satın aldım ama alırken aklıma bu soru gelmedi eğer böyle bir özelliği varsa yoksa kullananlar söyleyeiblirmi acaba ?
  14. F

ps 3 kolunda bir sorun yaşıyorum link açıklamada

Merhaba sayın forum üyeleri Bim'den bir ps3 kolu aldım wirelessli falan neyse taktım bilgisayara şöyle bir sorun yaşıyorum üçgene ile l1-l2 kombinasyonlarında falan ses açma kapa alt-tab kombinasyonunu falan yapıyor anlamadığım şekilde R1 de falan ps3 ekran klavyesini açıyor bilgisayarda nasıl...
  15. F

GTA Vice city sorunu

andires eyvallah kardeşim sağolasın
Top Bottom