FURKANUSSS isimli üyenin son içerikleri

1. F

Yardım bu üründen nerede bulurum

arkadaşlar elimde 5 TB hdd var (taşınabilir kasa içine değil takılıyor dışında ayrıyetten oluyor ve prize takmak gerekiyor) ve bunu 3 pc görmesi gerekiyor 1 pc ye takıp ağda paylaşınca 10mb/s yi geçmiyor veri aktarım hızı ve bu da işime yaramıyor bunu nasıl hızlandırabilirim veyatta fotosunu...
  2. F

14.4k ya bu hazır sistem alınır mı?

yukarıdaki yazdığım bu zaten ,
  3. F

tamamdır hocam teşekkür ederim eğer yarın bakabilme şansınız varsa bakıp atarsanız çok mutlu olurum 3060 ve 5600 lü max 13k olursa alacağım
  4. F

malesef özelleştirme yapılmıyor
  5. F

yok hocam acil lazım
  6. F

bu nasıl peki CORSAIR VENGEANCE LPX 8GB CL16 3200MHZ DDR4 DRAM – CMK8GX4M1E3200C16 – SİYAH Western Digital 480GB PCIe NVMe Green 3D Nand M.2 SSD AMD Ryzen 5 5600 MPK 6 Çekirdek 12 Thread 3.5/4.4GHz GAINWARD GEFORCE RTX 3060 GHOST 12GB GDDR6 192 BIT EKRAN KARTI GIGABYTE A520M-K AMD A520 SOKET...
  7. F

arkadaşlar bu sistem 14.414 TL ye alınır mı? veya içerisinde ryzen 5 5600 ve 3060 olan daha uygun bir sistem var mı
  8. F

ryzen 5 1600 af oc nasıl yaparım

bana gelişmiş bir şekilde oc yaptırabilecek birisin varmı işlemci ryzen 5 1600 af soğutma (sıvı) gametech hydra 2fan anakart msı b450m a pro max bana yardım edecek birisi var mı otomatik oc yapılmasını istemiyorum bence tam performans vermiyor
  9. F

Yardım Fare hareket ettiğinde FPS düşme sorunu

masasütüne sağ tıkla amd denetim masasına gir orda tüm grafikler kısmında radeon boost var büyük ihtimalle o açıktır sende
  10. F

amd kullanıyorsan radeon boost var onu kapat
  11. F

amd ekran kartı mı kullanıyorsun
  12. F

youtubeda videoya göre ışıklandırma yapmıyor

youtuba yeni gelen bi özellik vardı videoların altında falan videoya göre ışıklandırma yapıyor ama bende yapıyor hangi tarayıcıyıdan açarsam açayım olmuyor sebebi nedir telefonda oluyor ama pc de olmuyor acaba ayarlarda falan mı bir şey var bilen söylesin
  13. F

Acil yardım akü bitiyor

Teşekkür ederim
  14. F

Acil yardım akü bitiyor

Tamamdır hocam teşşekür ederim bi 15 20 dk süreyim
Top Bottom