g0rkem isimli üyenin son içerikleri

1. g0rkem

Yardım Almanya'dan 2 adet Iphone | Gümrük Sıkıntısı olur mu?

4 5 gün önce elime ulaştı 2 telefon da kutulu şekilde dostum. Kısacası tecrübe ile konuşmak daha mantıklıymış blackbear arkadaşımızın dediği gibi
  2. g0rkem

Şahsi telefona bir şey demiyorlarmış zaten, 2 tane kapalı telefon var ikisini de açsa bir şey olmadığını var sayalım ben buradan kaydını yapsam gümrükte o mevzulara da bakarlar mı acaba kayıtlı mı değil mi diye vs
  3. g0rkem

Gümrükte sorun çıkınca kutusunu çıkarsa bir problem olur mu yoksa gümrüğe gitmeden mi kutularını çıkarmalı farkeder mi
  4. g0rkem

Yapma be, yok mu hiçbir yolu? Kutulu telefonun kutusunu açsa telefonu falan kurcalasa hafiften ne bileyim? Vardır elbet bir yolu.. yani umarım
  5. g0rkem

Merhabalar , Almanya'dan 2 adet (Iphone 14 PLUS + Iphone 13) telefon gelecek. Getiren akrabamız gümrükde sorun yaşar mı? Gümrük işleri sıkılaşmış bilirsiniz fakat gümrüğü atlatan çoğunluk daha fazla, gümrük tarafından el konma durumu vs. olur mu? Olursa getirecek kişi kutuyu çıkarıp satmaya...
  6. g0rkem

Çözüldü✓ Gampower saber rgb alınır mı? ?

önermiyorlar genelde uzun kullanımda
  7. g0rkem

150 TL Bütçede Mousepad Önerisi

ka kac aydir kullaniyosun ?
  8. g0rkem

ustad yanlari soyuldu benim hafiften eve gecince resim atarim klavyeyi capraz kullandigim icin valoda vs klavye de kocaman birbirine degiyor ama super mousepad oneririm cidden
  9. g0rkem

bunlardan almayin 30tlye mi ne almistim aynisini takiliyor mouse steelseries qck+ oneririm 149a mi ne almistim
  10. g0rkem

Spor Salonunda 1 Ayda Ne Kadar Gelişirim? 🏋️‍♂️

olur tabii de o da senin istikrarina bagli. Gerekli kalori ve proteini alirsan zaten kilo alirsin eger kendine guveniyorsan ve kosullar da el veriyorsa bi gun bile durma
  11. g0rkem

alinmaz da imkansiz degil be ustad
  12. g0rkem

kilo alabiliyorsan sporla kilo al. Kilo x2 protein olaylarini biliyorsundur zaten yag cok yoksa gom ev yemeklerini proteinini de al 1 ayda zaten millet demese de kendinde degisim gorursun motive eder bu seni. uzun sureli yapacaksan 3ay en az fullbody yap hatta bazi hocalarim 6 ay fullbody yap...
  13. g0rkem

Yardım Seagate 1TB HDD | Amazon

zaten fiyatlar garip ama 1tb icin genel fiyatlar bu civarda hatta en ucuzu bu sanirim. 2tb'a gerek yok ya 1 yeterli + wd alicam sanirim
  14. g0rkem

en az diye bir sey yok. Her gun gideceksin diye bir sey de yok. Zaten dinlenmen gerekiyor gelismen icin vucuduna gore de degisir ama 4 5 ayda gozle gorulur degisim kesin olacaktir diye dusunuyorum yag oranin az ise
  15. g0rkem

Yardım Seagate 1TB HDD | Amazon

eksigi nedir hocam wdnin farki ne ona gore alayim
Top Bottom