G4SSAL isimli üyenin son içerikleri

1. G

HDD'im sağlıklımı? HD Tune VS Hard Disk Sentinel

Merhabalar öncelikle konu hakkında fazla bilgim yok bu sebeple bu iletiyi açıyorum. İlk olarak HDD sağlık testi olarak arattığım zaman karşıma 2 adet uygulama çıktı. Birisi HD Tune diğeri ise Hard disk Sentinel. Hard Dİsk Sentinel üzerinden HDD sağlığıma baktığım zaman HDD Sağlığı %25 gibi bir...
  2. G

Discord - Oynuyor etkinliğindeki küçük resim gözükmüyor.

Öncelikle merhaba, oyun oynarken discord üzerinde bir şey fark ettim. Bazı oyunların küçük resimleri oynuyor kısmında görünmüyor. Bağlantıdaki SS’de de gözüktüğü üzere sadece sol alta ekran paylaşma kısmında gözüküyor. Benim anladığım sol alta gözüküyor yani discord bu küçük resimi algılıyor...
  3. G

DA - G3 sisteminin 500 stok sayısının bitiğini nasıl anlarım?

Umarım bitmemiştir, alabiliriz.
  4. G

Benim tam olarak merak ettiğim şey şu hani bu bilgisiyarın stok sayısı 100 , 100 yenileniyormuş ya örneğin totelde 500 adet indiirmli stok var. 300 stok yenilenmiştir yenilenmeye hazır 200 stok daha vardır ve bekletiyorlardır misal bunu nasıl anlarım? Mantiken toplamda 500 adet olan indirimli...
  5. G

Evet başlıktada sorduğum gibi DA - G3 Sistemini alacaktım fakat stok yok yazısı çıktı. İzlediğim videoda 500 adet stok bitmesi durumda fiyat artıp halen satışa devam edilir denilmişti. Yani uzun lafın kısası indirimli stok sayısı bittiği zaman aşağıdaki 7.999tl olan fiyat artarmı? yoksa sonsuza...
Top Bottom