Gaffstrap Rynx isimli üyenin son içerikleri

1. Gaffstrap Rynx

🔥İndirim AMAZON JP RX 6500 XT 3850 TL ye şuan (3 STOK)

rx 560 4gb 1024 shader'den geçmeye değer mi sizce ?
  2. Gaffstrap Rynx

RTX 2060 7600tl! Amazon JP

Amazon jp üstünden alınabilecek en fiyat farkı olan kart bence 6600 xt. Bazı indirimler ile tr fiyatıyla jp fiyatı arasında 2-3k kadar fark edebiliyor.
  3. Gaffstrap Rynx

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

6500xt eklendi listeye. Bakalım kaç paradan satikcak. 4000 bandına inerse alınır.
  4. Gaffstrap Rynx

🔥İndirim Tüm teknoloji ürünlerinde vergi indirimi geliyor !

Tamamiyle biz yaptık demek için göz boyamadan ibaret. %18 lik kdv oranını %8 e indirirler ama ürün satıcıları fiyatlara %10 oranında artış sağlayıp o aradaki kdv boşluğunu doldururlar. Yani tüketicinin cebinden gene çıkacak olan para fahiş..
  5. Gaffstrap Rynx

Yeni ekran kartı önerisi

Sistemim Ryzen 3 3100, Msi b450-m Pro m2-max, 16gb 3200mhz , 500gb m2, 2k monitör gibi güncel parçalardan oluşan sistemim var. Hali hazırda rx 560 kullanıyorum ve bunu artık yükseltmek istiyorum, Amazon JP üzerinden alacağım kartı. Ryzen 3 3100 ile darboğaz yapmayacak ya da en az yapacak bir...
  6. Gaffstrap Rynx

RTX 3050 ve 6500 XT fiyatları uçtu!

https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B09BK8NCPB/ref=ox_sc_act_title_7?smid=AN1VRQENFRJN5&psc=1 76bin japon yenine denk geliyor kargo ve vergi dahil. o da şuan 8600 civarı yapıyor. TR de bu fiyata 6600 mevcut..
  7. Gaffstrap Rynx

RTX 3050 ve 6500 XT fiyatları uçtu!

Amazon jp den 8500tl ye şuan 6600 xt alınırken bu vatan gibi yerlerden bırakın ekran kartını Termal macun almam..
  8. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

Fan ayarı yapıp, ekran kartının boost performansını düşürünce ısınma hiç olmuyor ancak bir şeyler izlediğimde aynı problem oluyor gene. Oyun oynarken hiç bir sorun olmuyor.
  9. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

Tek kullanıyorum 27 inç freesync şekilde 1619011121 Fan ayarını boştayken bile 100 de tuttuğum zaman sıcaklık 35 i geçmiyor. yük altında genelde 60-80 arası. Yani bi arıza varsa vram de mi yoksa başka bir şeyde mi bilemiyorum.
  10. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

3D Testinde hiç bir problem çıkmadı ve 89 dereceyi asla geçmedi stabil olarak kaldı ancak vram testinde utilization sürekli 100 den 50 ye düşüp tekrar 100 oldu dalgalı şekilde ilerledi. 3D TESTI hep 100 şeklinde dalgalı olmadan 0 hata ile bitirdim testi ancak vram da sonuç böyle
  11. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

Testleri şimdi yapacağım, sonuçları atarım yorumlarsan sevinirim.
  12. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

hayır, ancak hdmi kablom eski bi 4 yılı var.
  13. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

dün yeni whql amd sürümünü ddu ile kaldırıp kurdum ancak sorun devam ediyor..
  14. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

Merhaba arkadaşlar şu son zamanlarda bu tarz problemlerim olmaya başladı. Bu problem sadece tarayıcı kullanırken oluyor, oyun oynarken veya program içindeyken sorun yok ancak tarayici üstünden en ufak işlem yaptığımda genelde video izlerken ekran takılıyor tuhaf şekiller çıkıyor sonra res atıyor...
  15. Gaffstrap Rynx

Ayc bilişim alışveriş sitesi güvenilir mi?

piyasaya göre 50tl ucuza satıyorlar. Ben de almayı düşündüm ancak içim rahat değil
Top Bottom