Gamze İpek isimli üyenin son içerikleri

1. Gamze İpek

HEM TELEFONDA HEMDE PC DE KABLOSUZ BİR GAMEPAD ARİYORUM MAKSİMUM 1500TL

PS5 DualShock Satabilirim Tg; @ElessyaSPY 1400₺ye bırakırım
  2. Gamze İpek

Yardım Rampage V902 Direksiyon Seti Problemi

yazdım hocam
  3. Gamze İpek

Yardım 2 SSDm var Nasıl Aynı Anda Kullanabilirim

teşşekürler çözdüm sorunu
  4. Gamze İpek

Rampage V902 İyi Bir Direksiyon Seti mi? Alınır mı?

ben aldım şahsen problemi gözlemlerime göre 0 olmasına rağmen debriyaj fren aynı anda basıyor
  5. Gamze İpek

Yardım Rampage V902 Direksiyon Seti Problemi

Merhaba, Geçenlerde MediaMarkt'tan Rampage V902 direksiyon setini aldım ama debriyaj fren aynı anda algılanıyor o yüzden hiç bir oyunda kontroller olmuyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba veya debriyaj bozuk olabilir mi? lütfen bilgisi olan aydınlatabilir mi iade edemiyorum çünki kutudan...
  6. Gamze İpek

Yardım 2 SSDm var Nasıl Aynı Anda Kullanabilirim

Merhaba PCMDe 450 GB & 250 GB SSD Var 250 GB Olanda Windows var diğerini nasıl aktif edebilirim acaba disk bölümünde aktif gözüküyor lakin bu bilgisayar kısmına gelince yerel disk d yok lütfen yardım edin
  7. Gamze İpek

6500 TL'ye PC Önerir misiniz? Sadece KASA

Çok Teşşekür Ederim
  8. Gamze İpek

toplamaktan hiç anlamıyorum hazır sistem önerebilir misiniz rica etsem
  9. Gamze İpek

Merhaba, Monster Notebook'umu satıp masaüstü almayı düşünüyorum sadece kasa şeklinde valorantı 130 150 fps arası oynayabileceğim bir pc varmıdır nerden bulabilirim öneri yaparsanız sevinirim 8 değilde 16 gb ramli vs
  10. Gamze İpek

Biosu Eski Haline Getirme Nasıl Yapılır?

sürekli sarjda kullanıyorum şarjdan çıkarınca zaten pc bile kasıyor anlamıyorum tek valorant oynuyorum başka oyun denemedim fps felan kısıtlı değil neden böyle bilmiyorum
  11. Gamze İpek

her dakika istemci düşük fps hatası alıyorum + olarak 50 FPS gösteriyor
  12. Gamze İpek

abra a7 ama performans ayarları varmış tam performans vermiyor 3050 Tİ + i5 ile 50 60 FPS Alıyorum sadece ekran kartı intelden çalışıyor o biosa geçip inteli devre dışı bırakıp 3050tiyi varsayılan yapıcaktım
  13. Gamze İpek

American Biosa Geçmek istiyorum çünki yapacağım ayar bu biosda yok insyde h2 biosu var pcde benim american biosa geçmem lazım ayarı yapmam için
  14. Gamze İpek

tamamdır deneyeceğim hemen yazacağım
  15. Gamze İpek

ben mevcut biosu silebilmem mümkün mü acaba bunda bişey anlaşılmıyor eskisine bi geçsem american şeyine olucak her şey :(
Top Bottom