Garibanke isimli üyenin son içerikleri

1. G

Klavye Önerisi 700-900TL

Ben de F tuşlarına sahip mekanik klavye arıyorum bu civarlarda varsa üzmeyecek. Konunun takipçisi olacağım.
  2. G

Razer Cynosa V2 (Sıvı Teması Problemi)

Arkadaşlar Razer Cynosa V2 klavyeme soğumuş şekerli çay döküldü. Hemen ters çevirerek içindeki sıvıyı tahliye edebildiğim kadar edip güneşte bekleterek kurumaya aldım. Sonrasında da klavyeyi açarak izotropik alkol ile temizledim ve kuruttum. Klavye sorunsuz bir şekilde çalışıyordu, olayın...
  3. G

Bu fiyata bu sistem alınır mı? (18500TL)

Fiyatı yüzünden mi? Yoksa sistem uyumu ve performans açısından mı? 1661258088 Tıklayınca sağ tarafta parçalar geliyor.
  4. G

Bu fiyata bu sistem alınır mı? (18500TL)

https://www.itopya.com/KendinTopla?...0574_2-13765_1-9751_1-11658_1-13506_1-11645_1 Arkadaşlar bu sistem bu fiyata alınır mı? Parçaları ayrı ayrı temin edip, 1-1.5K daha uyguna temin edebilirim biliyorum fakat kurumsal fatura kestirmem gerektiği için bu firmadan alacağım. Yorumlarınızı...
  5. G

Knight Online-LOL-Valorant-CS:GO için MİNİMUM Bütçe Sistem Önerisi!

Arkadaşlar sadece başlıkta belirttiğim oyunları oynamaktayım. Önemli olan nokta "minimum bütçe" kısmı. Knight Online için +100 fps Diğerleri için +80 fps bile benim için kafi. Masaüstü olur laptop olur, ikinci ele de açığım. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom