Gedik Pasha isimli üyenin son içerikleri

1. Gedik Pasha

A101'e gelecek olan yazıcı alınır mı?

çipli 1.000 kağıt baskılı toneri 350 TL ye aldım bence çok bi para değil
  2. Gedik Pasha

A101'e gelecek olan yazıcı alınır mı?

Uzun süre püskürtmeli yazıcı kullandık fiyat olarak düşük olduğu için ama zaman geçtikçe sorunlar açmaya başladı kağıdı çekmiyordu durmadan yazdırma hataları alıyorduk. geçtiğimiz aylarda lazerli yazıcı satın aldık arada uçurumlar olduğunu fark ettik sana tavsiyem biraz yüksek meblağlar harcayıp...
  3. Gedik Pasha

Yardım Steam Ekran Görüntüsünü Paylaşamıyorum

Arkadaşlar steam üzerinde God of War oynarken aldığım ekran görüntülerini f12 tuşu ile değil de oyun modu üzerinden almışım. Aldığım ekran görüntüleri resimler klasöründe gözüküyor ama steamda gözükmüyor. bu ekran görüntülerini steama yükleyebilmemin bir yöntemi var mı ?
  4. Gedik Pasha

Öneri 2k 165-144hz IPS Monitör önerileri bekliyorum

GIGABYTE 2K 27 INC CURVED VA PANEL İTOPYA
  5. Gedik Pasha

2 excel verilerini karşılaştırma işlemi nasıl yapılır ?a

İyi formlar elimde 2 adet excel dosyası mevcut fakat 1. dosyadaki veri sayısı 55.480 2. excel dosyasındakı veri sayısı 56.100 aradaki yaklaşık 600 veri farklı. Benim sorum 1. excel dosyasındakı olan tum veriler 2. excel dosyasında da mevcut fakat 1. excel dosyasında olupda 2. excel dosyasında...
  6. Gedik Pasha

🔥İndirim 90 Cm Yılbaşı Ağacı ve Süsü - 110 TL

protatıp katlanarak geliyor. 3 parçayı ufak bı kutuya sıgdırıyorlar
  7. Gedik Pasha

🔥İndirim U.S Polo İndirimleri

Poloda yeni yıl indirimi başladı kaliteli gömlekler 200 lira bandında satılıyor bi göz atın derim Site: https://tr.uspoloassn.com/yeni-yil-hediyeleri/
  8. Gedik Pasha

Sorun olurmu beyler psu kablosu

:D olmaz kanka ne sorun olcak altı ustu kablo bıraz bukulmus bukadar kasma :D
  9. Gedik Pasha

Öneri 2K 27 inç Monitör Önerileriniz Nelerdir?

ne zaman almıştın ?
  10. Gedik Pasha

sence yakın zamanda indirim gelir mi yoksa paran varsa hemen al mı diyorsun ?
  11. Gedik Pasha

Sistem yükseltmesinden sonra yeni bir monitör almayı düşünüyorum. 2K 27 inç monitör önerileriniz nelerdir. Aradığım özellik IPS Panel ve Yükseklik ayarı yapılabilmesi. Oyun odaklı monitör tavsiyelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Bütçem 5-6K arası.
  12. Gedik Pasha

Msi Ventus 2060'da 0 dp özelliği yok mu?

eski kartlar bu kadar ısınma yapmıyordu
  13. Gedik Pasha

Msi Ventus 2060'da 0 dp özelliği yok mu?

Normal min %30 oranında çalışıyor olması gerekıyor.
Top Bottom