GeZgiN isimli üyenin son içerikleri

1. G

İphone 11 vs s23 fe - s22

Anladım hocam bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler :D
  2. G

Hocam işte sosyal medya tarafından çekiniyorum 1700842956 Hocam konyada yaşıyorum ikinci elde gayet pahalı yazıyorlar sıfır almışkende 12 olacağına 13 alsam diyorum
  3. G

İphone 12 de 11 kadar tutmayınca sıkıntı yaşarmıyım diye korkuyorum hocam
  4. G

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum telefondan bir beklentim oyun doğrultusunda yok , daha çok instagram ve youtube , film izliyorum elimde 1 tane iphone 11 vardı kardeşime verdim. Ama aynı zamanda dükkan işletiyorum ve dükkan için sosyal medyadada paylaşım yapacağım insta ve wp ta kaliteyi...
  5. G

Google hesabıma erişemiyorum

Arkadaşlar iyi forumlar. Benim sahip olduğum bir poco x3 pro cihazı vardı ,ben cihazı yenilemek için sıfırlayarak sattım fakat. Gmaillerim iki aşamalı oğrulama istiyor (sattığım cihaz olan pocox3 pro dan) ve geçenlerde hesabım hacklendiği için aynı gün içerisinde 2-3 kez mail şifremi değiştirdim...
  6. G

Laptop m2 ssd önerisi

Arkadaşlar içine windows kuracağım 250 gb lik bir m2 ssd lazım düzgün kafamızı ağrıtmayacak bir marka olursa sevinirim bu aradada f/p olursa daha iyi olur
  7. G

Logitech momo 900 derece kit

Ölçülerini filan bulabilme şansım varmı limdekilere japon filan sürdüm tam olarak olmaya bilir
  8. G

Logitech momo 900 derece kit

Arkadaşlar Logitech momo marka direksiyona sahibim benden önce 900 dereceye çevrilmiş fakat geçen gün parçası kırıldı fotoğraftaki parçayı nereden bulup bastırabilirim ? İşaret koyamadım fotoya soldaki iki çıkıntılı parça lazım
  9. G

Ets 2 de sür kısmına bastığımda oyundan atıyor

Yok düz giriyorum ama yine atıyor
  10. G

Onuda denedim olmadı YouTube da çözümlerine baktım onlarda olmadı directx güncel aşşağı yukarı sistem gereksinimleride yetiyor ama açılmıyor
  11. G

Yeni hesap açtığımdada olmuyor
  12. G

Arkadaşlar elimde eski bir bilgisayar vardı ssd taktım oyun indirdim fakat ets yi ne korsan nede steam üzerinden açıyor ya haritada şehir seçtikten sonra yada girdikten sonra sürüşe geçerken atıyor. Uzun yıllar ets oynadım böyle bir şey ilk defa başıma geliyor Sistem özellikleri: İntel core 2...
  13. G

iPhone 11/2023 yılında alınır mı?

Hocam bende aynı poco kullanıyorum da iphone 11 alınır bencede arkadaşların görüşüne göre sıfır olacaksa biraz daha verip 12 mini alınabilir veya 2. El temiz iphone 12
  14. G

6.8K Telefon Önerisi

Hocam 6s xen poco x3 proya geçtim yeniliğinden dolayı rahatım işlemcisi filanda güçlü ama yazılımı tam stabil değil bana göre. Benimde çevremde kullanıp memnun olan var ama ben sanırım samsung tercih ederdim şimdiki aklım olsa arkadaşımda a33 veya 32 var o daha hoşuma gidiyor kamera ekran vs...
  15. G

Bu markaların arasından hagi ssd alınır

Anladım hocam sağolun bilgileriniz için
Top Bottom