gfb. isimli üyenin son içerikleri

1. G

Geometri 0 için öneri

Geometri için elimde fasikül tarzı bir kaynak var seviyesi orta seviye Kenan Kara'dan dinleyip çözmeyi planlıyordum fakat sorularda hiç bağlantı kuramıyorum kolay seviye bir geometri kitabı önerebilir misiniz? Karekök geometri 0 nasıldır veya Acil Geometri'nin ilacı?
  2. G

ÖSYM tarzı beceri temelli sorular(yeni nesil)

Hocam klasik soru tarzlarını çözebiliyorum ama yeni nesile gelince fikir üretemiyorum bunu merak etmiştim sizin dediğiniz soru tarzlarını çözebiliyorum.
  3. G

ÖSYM tarzı beceri temelli sorular(yeni nesil)

Hocalarım önceden sınav için öneri almıştım aldıktan sonra başladım çalışmaya fakat bir sorun var klasik kolay orta zor soruları çözebiliyorum ama ÖSYM tarzı sorulara gelince yani nesil sorularda bir fikir üretemiyorum özellikle zor konuların yeni nesillerinde bana önerisi olabilecek var mı...
  4. G

YouTube Hocaları YKS

Teşekkür ederim hocam bende sayısalım tavsiyeleriniz bana çok şey katacak umarım
  5. G

YouTube Hocaları YKS

Hocam aslında sormak istediğim bu hocaların video ders kitapları var onlarla bu yola çıkılır mı çünkü kitapları bugün sipariş edeceğim.
  6. G

YouTube Hocaları YKS

Arkadaşlar sınav istediğim gibi gelmedi tekrardan hazırlanacağım. Artık yavaştan başlayacağım kitap önerileri almıştım fakat kafam çok karışık çünkü nereden çalışmam gerektiği konusunda şüphelerim var. YouTube üzerinden daha önce birkaç video hariç düzenli olarak ders videosu izlemedim. Ders...
  7. G

Ergenliğin sonlarında boy uzaması

Biliyorum hocam kötü bir boy değil ama insanız sonuçta hep daha fazlasını istiyoruz. Maalesef benim babamda annemde benden kısa.
  8. G

Ergenliğin sonlarında boy uzaması

17 yaşımı doldurmak üzereyim boyum 176 bu aralar boyumu çok takıntı etmeye başladım.Boy uzamamın devam edip etmeyeceğini merak ediyorum ama hastaneye gidemiyorum salgın olması nedeniyle.Ergenliğinin sonlarında boyu uzayan var mı merak ediyorum.
Top Bottom