Giray Kaya isimli üyenin son içerikleri

1. Giray Kaya

Araba için Ses sistemi kurdum nasıl olmuş

https://www.hepsiburada.com/soundmax-sx-2000-4ab-3000w-4-kanal-profesyonel-oto-amfi-pm-HB00000NIL2H https://www.trendyol.com/class/linea-fiorino-nemo-bipper-punto-bluetooth-modulu-bosch-marka-sw-version-32-01-ve-uzeri-icin-p-196509143?boutiqueId=61&merchantId=114960...
  2. Giray Kaya

2-3bin liraya taşınabilir hoparlor ?

2-3bin liraya taşınabilir hoparlor ? arabada kullanıcam kendi arabam olmadığı için böyle geçici bi şey düşünüyorum kendi arabamı alınca döşerim zaten hem piknikte falan kullanmak için böyle bi şey düşündüm tavsiyeniz var mı
  3. Giray Kaya

pcm değeri ne kadar şuan piyasayı bırakalı çok zaman oldu :(

kasa dark guardian psu corsair cv 650 anakart gigabyte b40m s2h ramlar corsair 2x8 rgb 3200 mhz RGB ssd crucial 240gb hdd 1tb seagate işlemci ryzen5 3600 işlemci soğutucu t6 ultra gpu asus dual 5700 evo aklıma daha parça gelmedi eksik bi şey varsa söylerseniz tamamlarım
  4. Giray Kaya

anakart updatesinde aklıma takılanlar

gigabyte b450m s2hyazıp dirverla giriyom chipsete tıkladğımda veya lan'a tıkladığımda en üsttekini indirip kursam sıkıntı çıkmaz demi
  5. Giray Kaya

csgo dust 2 de fps düşüşü yaşıyorum!

hayır
  6. Giray Kaya

bilgisayarımın şu an satsam kaç TL eder

kanka sadece ekran kartı şu an 10
  7. Giray Kaya

bilgisayarımın şu an satsam kaç TL eder

özellikler imzada yazıyor eksikleri alta yazdım 1641064100 kasa dark guardian işlemci soğutucu t6 ultra ssd cricual 240gb hdd 1tb 5200rpm
  8. Giray Kaya

2 Adet Uzatma Kablosu İle Kasaya Güç Vermek Sorun Yaratır mı?

prize taktığım uzatma kablosuna uzatma kablosu taktım ona da kasa+monitor+hoparlör'ü taktım herhangi bi sıkıntı çıkar mı
  9. Giray Kaya

VALORANT da arkada geçmeyen rüzgar sesi

nope
  10. Giray Kaya

ınsta reels için adobe premir exportu nasıl alabilirim

videomun dikdörtgen youtubedeki videolar gibi ben bunu dikey bi video olarak almak istiyorum zaten kullandığım fotoğraflarda dikey. fotoğrafları koymama rağmen hala yanlarda siyahlıklar var yardım edebilirmisiniz
  11. Giray Kaya

UP/DOWN değerlerim iyi mi

yayın açsam 1080p 6k bitrate falan herhangi bi sıkıntı olur mu birde daha yeni bağlattık ilk geldiğinde 198 indirme hızı idi abi dediki sizin paketiniz 100mb/s inicek o yeni bağladı diye öyle dedi
  12. Giray Kaya

Öneri 200tl bütçe ile oyun için mouse önerir misiniz?

200tl bütçe ile oyun için mouse önerir misiniz? thx
  13. Giray Kaya

15 metre rgb led bulabilirmiyim

evet 15 metre rgb led alıp odamın tavanına döşemek istiyorum ama bazı sıkıntılar var piyasada lümeni düşük olmayan adaptörü yetersiz olmayan ayrıca 15 metre uzunluğunda rgb led kaliteli bulmak çok zor ben bu işlerden pek anlamıyorum eğer öneriniz varsa linklerseniz çok sevinirim teşekkürler...
  14. Giray Kaya

monitorun iadesini aldım

https://forum.donanimarsivi.com/konu/itopyadan-aoc-c24g2ae-monitor-alanlar-size-sorum-olucak.214203/ bu konuda geçen monitoru 4 kez değiştirmeye yolladım itopyaya en her seferinde ghosting hatası vardı en son iademi alabildim bundan sonra itopyadan alışveriş kesinlikle yapmayacağım 2020 kasım...
  15. Giray Kaya

itopyadan AOC C24G2AE monitor alanlar size sorum olucak

evet an itibari ile sonunda iademi aldım bundan sonra itopyadan bi şey alanı
Top Bottom