• G
      givendying, 21.000 tl sistem önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Evet onu söylemeyi unuttum ufak tefek dokunuşlar yapabilirsin DDR5 güzel bir sistem fiyat olarak uygun
    • G
      givendying, 21.000 tl sistem önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.gencergaming.com/gen-xx-ddr5 işini görecek bir sistem bi bak bakalım fiyat olarak rakipsiz şu an
    • G
      givendying, Sistem Önerisi İstiyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Arkadaşta benimle aynı sistemi atmış bencede bu sistem arkadaşın dediği gibi psu değiştirip al gitsin
    • G
      givendying, Sistem Önerisi İstiyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.gencergaming.com/gen-xx-ddr5 Bir tık üstüne çıkabilirsen bu fiyata alabileceğin en iyi sistemlerden biri olur DDR5 ileri dönük bir sistem.
    • G
      givendying, ASUS ROG ALLY GTA 6 KALDIRIR MI? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      O zaman şu anki Ally'den ümidi kesmek lazım ileriki modellerde bakacağız :D
    • G
      givendying, PC Oyunları kategorisinde ASUS ROG ALLY GTA 6 KALDIRIR MI? başlıklı bir konu açtı.
      Biliyorum bunu sormak için daha çok erken oyunla alakalı herhangi bir güncel bilgi yok tamamiyle tahmin amaçlı sorulmuş bir sorudur. Gta 6 çıkana belkide...
    • G
      givendying, ASUS ROG ALLY VE PS5 ARASINDA KALDIM başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Asus Rog Ally yi satın aldım şu anlık memnunum ama bilgilendirme için teşekkür ederim aklımda bulunsun
    • G
      givendying, ASUS ROG ALLY VE PS5 ARASINDA KALDIM başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Cihazı aldım , Turbo modda Ea Fc 24 ü 60 fps stabil oynatıyor gerçekten 🤣
      • 20240721_175249.jpg
    • G
      Videolarda Rdr2 yi 50 fps falan oynatıyor ne kadar doğru bilemem zaten hep o videoların gazına geldim bende gerçekten öyleyse mantıklı baya
    • G
      Şimdi biraz bakındım ps de veri aktarımı olayı varmış hem Gta 6 da oynatıcak , bir yandan da taşınabilir ücretsiz oyunlu bir deneyim gerçekten karar vermesi...
    • G
      Bi önceki kullanmış arkadaş çok pişman olmuş beni biraz şüpheye düşürdü , acaba dedikleri gibi ya da videolarda göründüğü gibi fps veriyor mu boşuna da para...
    • G
      Sanki ps ye özel oyunla ps4 versiyonu olarak aktarıp fps yi 60 a çıkarıyorlar diye hatırlıyordum atıyorum Gow Ragnarok ps4 grafikleriyle ama 60 fps izin...
    • G
      O zaman ps4 teki oyunlarım sadece ps4 te kalıyor öylemi , ps5 e psn hesabımla girdiğimde 0 bir hesap gibi oluyor yani
    • G
      Aslında Gta 6 yı büyük bir hevesle bekliyorum , evimde oyun için pc vardı yeni sattım , ps4 üm var ama dediğim gibi evde kalmadığım için tekrar pc...
    • G
      Tamamdır hocam , zaten arkadaş denemem için içinde oyun bırakacağını söyledi deneyip bir bakarım sorun yoksa alırım, çok teşekkür ederim tekrardan kafamdaki...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,299
Üyeler
156,309
Son üye