• U-usta, özledik...
    Gl0ve
    Gl0ve
    Eski zevki vermiyor be usta...
    xShat!
    xShat!
    Yapma be... Öyle ama bi' kemik kitle kaldık gibi.
    Gl0ve
    Gl0ve
    Hocam heveslendim tekrardan foruma fakat bu sürede bildiğim çoğu şeyi unuttum :D
    • Muhteşem
    Reaksiyonlar: XecAts
    Hmm şimdi düşünelim bi , başkasının maddi durumuyla dalga geçildi fakat anne babanı 5 6 K lık sistem için zor ikna ettin. Ardından FUNBOY lara laf edildi ama forumda hiç FUNBOY olmadığı için kimse üstüne alınmadı , hem ironi dolu hemde A2 İngilizce
    • Üzgün
    Reaksiyonlar: TechPowerUp
    Gl0ve
    Gl0ve
    OOOOO Ben yokken birinin banı açılmış aaaa o da ne TEKRARDAN BAN YEMİŞ.

Bide bana mesaj yazıp tekrar banlanmış :D
    Ailem kedi sahiplenecekerini söylediler (1-1.5 aylık) önceden şunu belirtmek isterim asla ama asla besleriz sonra salarız gibi bir düşüncemiz yok , ailem ban bunu söylediğinde aklıma direk ya bişey olursa diye düşünmeye başladım ve bilgi birikimimiz olmamasından dolayı korkmaya başladım. Sizce ne yapmalıyım kediye bir şey olduğu zaman nasıl anlarım vs..

Cidden çok önemsemesem bu konuyu açmazdım ama gerçekten korkuyorum
    Beren
    Beren
    Zaten 5-6 ay sonra gitmek isteyecek. Eve gelir gelmez değil.
    Bende apartmanda yaşıyorum, apartmandakiler şikayetçi değil kediden. :D Senin apartmanında değişik insanlar varsa bilemem.
    • Beğen
    Reaksiyonlar: Gl0ve
    Gl0ve
    Gl0ve
    Hocam insanlardan değil , kapıyı açıp 3. kata nasıl çıkcak bu kedi
    Beren
    Beren
    Bizim apartman eski olduğu için kapısı çoğu zaman kapalı bile olmuyor. Kapıyı nasıl açar bilemem. Apartmandaki herkesten rica edersen, gördükleri zaman içeri alırlar belki.
    King İs Back

Bir arkadaşa ***** dedim ardından uyarı yedim fakat arkadaş uyarı aldığımı görünce ":)" attı bende "uyarı yemem senin dediğim olmadığın anlamına gelmez" dedim ve 18'ine kadar tatile çıktım . Bu süre boyunca köpek gibi LOL oynadım memnunum
    Arkadaşlar 2 gündür moralim bozuk ben sürekli gülen pozitif bir insanım nasıl böyle oldum bilmiyorum nasıl kendimi düzeltebilirim
    Bu tür arkadaşlar çoğaldı 2 günde hatta her gün görmeye başladık ve açıkçası bu benim zevkimi kaçırıyor , nerden geldikleri belli orada bizde aynısını yapalım

Screenshot_1.jpg
    -Nerelisin
    - Sivas
    -Donanım konusunda ne kadar bilgilisin
    -Üst düzeyde bilgiye sahibim her donanım hakkında bilgim var
    -Şimdi yalanı bırak öncelikle Sivas'lılar donanımdan anlamaz
    Sivasss.jpg
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...