G

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• G
      glad0s, Windows kategorisinde Win11 bluetooth driver kendi kendine kapanıyor başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar. Benim pc windows 11 home lisanslı, orijinal işletim sistemi var. Ben genellilkle bluetooth kulaklık tercih ediyorum ve pc de de kullanıyorum...
    • G
      glad0s, Öneri Bilgisayar muh icin laptop başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      pc de ne yapacağın bizi ilgilendirmez. Sen benim önerdiğim modellere bak kompakt bir şey bul uzun yıllar boyunca sıkıntı yaşamazsın. Önerilerimdeki...
    • G
      glad0s, 25 30k sistem onerisi lazim başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      win11 mi kullanuyon 4.8 gb ram kullanıyor? o nasıl bir tasarruf maşallah. Hiç mi oyun test videolarını izlemedin 12 gb ram kullandığını görmedin?
    • G
      Çok ağır düzeyli oyunlar oynamayacaksan orta düzey yeterli, kardeşim bilgisayar muh okuyor bu sene 4.senesi olacak Ryzen 5 5600h, GTX 1650 laptop almıştım...
    • G
      Knk senin önerdiğin model hiç mühendislere göre değil kasa olarak. Kaba ve kalın, ayrıca donanımları harbi iyiymiş. Ama mühendislik okuyacaksa daha kompakt...
    • G
      Sırf ram için o kadar uğraşmaktansa ömrü 5-10 yıl daha uzun olacak şekilde yüksek ram alınır bence ki ram de o kadar pahalı değil yani. Eğer iyi...
    • G
      Reis şimdi genellikle senin gibi donanım hakkında yeteri kadar bilgili olmayanlar kazık paraya düşük pc alıp pişman oluyorlar. Ha bahsettiğin oyunlar çok...
    • G
      Harici ne ekipman aldın ki set olsun diye
    • G
      Hahaha :D Arkadaşım 32 gb rame neden gereksiz diyorsun. Win11 de boşta bile 7 gb ram kullanıyor, oyun da oynadığın zaman 15 gb hemen hemen Doluyor. 12 gb...
    • G
      Knk sen şimdi neler yapacaksın onu belirt, oyun oynayacak mısın , Hangi programları kullanacaksın yazılım mı geliştireceksin. Güçlü bir şey istiyorsan bunu...
    • G
      Knk neden sadece beyaz olarak belirttin çünkü pc piyasası detay gerektirir. Sana uygun bir tane güçlü bir *beyaz* bir model buldum ama 67k ya çıkarabilir...
    • G
      glad0s, far cry serisini hiç oynamadım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Knk ben direk farcray 5 ile başladım seriye , Ama oyun öyle bi tryhard ki çok zor. Polis ekibinin yakalanma sahnesinde kaçarken o kadar adam silahlı saldırı...
    • G
      Kızım oha öyle bir anlatmışsın ki genellikle mağduru erkek olan bir durumu anlatmışsın.Ama ne kadar durum kötüye gitse de aranızdaki mevzuyu herkese yatman...
    • G
      ek olarak optifine yerine sodium kurarsanız daha da rahatlarsınız
    • G
      Shader ile mi? Yardımcı olduysam rica ederim.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,380
Üyeler
156,321
Son üye