GlavenSon isimli üyenin son içerikleri

1. GlavenSon

enucuzepin.com.tr Güvenilir mi

Arkadaşlar hiçbir yerde bulamadığım kod bu sitede mevcut enucuzepin.com.tr yani hiçbir yerde olmayıp burda olması dolandırıcılıkta olabilir site bilindik olmadığı için satışta yapamıyor olabilir düşüncesindeyim aranızda daha önce bu siteden alışveriş yapan var mı acaba
  2. GlavenSon

Playstation store ödeme problemi

Yeni bir ps5 satın aldım ve hazır oyunlar kısa süreli büyük indirimdeyken alabildiğimi almak için playstation store dan bir kaç tane oyun sepete ekledim ama 2 gündür neredeyse 4-5 kart denemiş olmama rağmen ve hepsi visa - mastercard yani ps store kart kullanım şartlarına uygun bütün hepsi yurt...
  3. GlavenSon

Cod mw2 nerden almak mantıklı?

Araçların fizikleri warzone da oynadığım kadarıyla banada garip geldi
  4. GlavenSon

Tamamdır teşekkürler
  5. GlavenSon

Önerebileceğiniz yerler varmı güvenli
  6. GlavenSon

Anladım teşekkürler
  7. GlavenSon

Cod mw2 almayı düşünüyorum ama aklıma takılan şey şu oyunu battlenetden almakmı daha sağlıklı yoksa steamdan alsam ilerde bi problem yaşarmıyım kimi yerlerde steamdan alınca yarın öbürgün yeni oyun çıkınca cp leri aktarmada sorun yaşanılacağını söylüyor sizin fikriniz nedir
  8. GlavenSon

Güvenilir Türkçe Yama siteleri nelerdir

Öncelikle merhabalar steamda RDR2 vb oyunlar almak istiyorum bu tarz oyunlar için güvenilir sıkıntı çıkarmayan steama uygun bildiğiniz türkçe yama siteleri varsa öneride bulunursanız çok sevinirim
  9. GlavenSon

Fifa 22 Dualsens yerine Xboxu görüyor

Yardımın için teşekkür ederim sorunum çözüldü
  10. GlavenSon

Fifa 22 Dualsens yerine Xboxu görüyor

Merhabalar bugün dualsensi steama tanımladım ve fifa 22 ye girdiğimde kontrolleri özelleştirmek istediğimde ekranda xbox kolunun olduğunu fark ettim dualsens sorunsuz çalışıyor ama ayarları xboxdakine göre yapıyorum bunu nasıl düzeltirim yayınlarda ve videodaki insanlar ayarlar sekmesinde...
  11. GlavenSon

Fifa 22 için dualshock 4 alınır mı?

kolu pc ye bağlamak için ilk başta ps ye gerek varmı yoksa 0 aldığım kolu ps olmadan direkt pc ye bağlayabilirmiyim
  12. GlavenSon

Fifa 22 için dualshock 4 alınır mı?

Arkadaşlar fifa 22 aldım ve klavyede ps de oynadığım zevki alamadım dualshock 4 almayı planlıyorum internette biraz araştırdım çoğu kişi xbox kolu öneriyor daha rahat ve pc ye uyumlu olduğunu söylüyorlar ama xbox hiç kullanmadığım için alışacağımı düşünmüyorum dualshock 4 den oynayan varsa...
  13. GlavenSon

Discord'da yayın kasma problemi

onların upload daha düşük olmasına rağmen garip bi şekilde hani full hd olmasada en azından yayın kasmıyor
  14. GlavenSon

Discord'da yayın kasma problemi

Öncelikle herkese merhabalar sistemim gayet iyi olmasına rağmen internetiminde uploadu idare eder nitro boostlu serverlarda 60 fps 1080 p de yayın versem dahi çok kötü yayın sunuyor arkadaşlarıma acayip derecede kasıp pixel pixel görünüyor herhangi bi ayar varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim
  15. GlavenSon

Çözüldü✓ 3080 ryzen9 5900x ve 3600 mhzli ram'e hangi anakart iyi gider

sistem parçalaron tümünü toplayınca 22k dan 17 k ya düştü ekran kartını tek almış olsaydımda 22k ya gelicekti ama aklıma takılan şey şu siz hangi ülkede yaşıyosunuz 22k ya şaşırmanız ilgimi çekti
Top Bottom