Godhon isimli üyenin son içerikleri

1. G

Yardım Ekran kartı driver sorunu

Söylediklerinizi yapacağım. İnşallah düzelir.
  2. G

Ekran kartında bir sorun varsa bunu anlamanın bir yolu var mı peki
  3. G

Tekrar denemekten başka çarem yok zaten. Peki daha güncel sürücü varken neden eski sürücü.
  4. G

Bunun daha önce denedim ama sorun devam etti.
  5. G

Asus rx 5500 xt 4gb ekran kartı aldım daha 1 ay olmadı. Driver yükleyin PC çöküyor bir çok driver yükledim sorun düzelmiyor. Olay günlüklerine baktığımda çarpı işareti görüyorum. “microsoft-windows-kernel-pnp 411“diye bir hata. Eski yeni birçok driverları yükledim sorun düzelmiyor hatta lisanslı...
  6. G

Yardım Ekran çözünürlüğü bozulması

Ekran çözünürlüğü düştü ne yaptıysam düzelmiyor. Aygıt yöneticisinden ekran kartına baktım, olaylar sekmesin de "aygıt başlatılmadı (amdkmdak)" hatası alıyorum. Oradan tüm olayları görüntülediğim de "Microsoft-Windows-Kernel-PnP/Device Configuration 411" hatası aldığımı fark ettim. Nasıl...
  7. G

Yardım Ekran çözünürlüğü bozulması

Ekran çözünürlüğü düştü ne yaptıysam düzelmiyor. Aygıt yöneticisinden ekran kartına baktım, olaylar sekmesin de "aygıt başlatılmadı (amdkmdak)" hatası alıyorum. Oradan tüm olayları görüntülediğim de "Microsoft-Windows-Kernel-PnP/Device Configuration 411" hatası aldığımı fark ettim. Nasıl...
  8. G

Ekran çözünürlüğü bozulması

Top Bottom