Gökdeniz (ScareX) isimli üyenin son içerikleri

1. G

Dualshock 4 Batarya Değiştirmek İstiyorum Orjinal veya En Kaliteli Çakma Batarya

Çakma olanlar arasında en iyi performans veren batarya. Umarım daha açıklayıcı olmuştur
  2. G

Dualshock 4 Batarya Değiştirmek İstiyorum Orjinal veya En Kaliteli Çakma Batarya

Fiyatı uygundu ben de oyunlarda joystick kısımlarını kullandığım için 0 alma ihtiyacı duymadım.
  3. G

MSİ X470 ANAKART CPU IŞIĞI YANIYOR

İşlemciyi takarken bütün pinlerin tam oturduğundan emin misiniz ?
  4. G

Arkadaşımdan 2. el Dualshock 4 V2 aldım. Hatalı olduğunu biliyordum. Kolu bilgisayara bağladığımda cihaz sürekli kendini şarj ediyor gibi gördüğü için ışık rengi hep turuncu yanıp sönüyor. Ayrıca FIFA'ya girip bir el attıktan sonra sol taraftaki yön tuşları çalışmamaya başlıyor. Bataryadan...
  5. G

350 TL envanter dizme

Tüm silahlara skin alacağına bana kalırsa pompalılar ve bazı SMG'lere alma onlara ayırdığın parayı çok sevdiğin silahlara kullanarak onlara daha güzel skinler alabilirsin.
  6. G

Ak 47 akuamarin vs İmparatoriçe vs Asiimov vs Neon

Neon Devrimi kullanıyorum çok hoş skin fakat imparatoriçem olsa onu kullanırdım.
  7. G

Piyasa normalken rtx 2060 ne kadardı

Gaming Z modeliydi.
  8. G

DA-V4'e özelleştirme yaparak almıştım.
  9. G

Ben 2019 Haziran'da 2900 e almıştım.
  10. G

Bynogameden stokta olan 900 TL bıçak önerisi

https://www.bynogame.com/skin/csgo/Knives/star-shadow-daggers-tiger-tooth-factory-new 1617691959 Stokta yok.
  11. G

Supercell, Doğrulama kodu göndermiyor!

Bu Supercell'in bir sorunu aynı sorunu Clash Royale de almıştım. Çözümünü bulamadım maalesef. Direk uygulamayı silip hesabı aktardım geçtim.
  12. G

CS:GO 0.18 float ★ StatTrak™ Kancalı Bıçak | Kızıl Ağ (FT) fiyat

1700 TL çok zor satmanız fakat shadowpay veya bitskins tarzı yerlerden belki 160 dolara satabilirsiniz.
  13. G

700 800 TL arası sıvı soğutma önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/darkflash-twister-argb-240mm-dx-240-sivi-sogutma-2/
  14. G

Yardım Ekran kartımı satıyım mı

Satarsanız yerine koyamayabilirsiniz.
Top Bottom