Gorkeemmm isimli üyenin son içerikleri

1. G

LoL e başlıyorum nasıl bir oyun olduğu hakkında fikrim yok

Uzak dur. Akıl sağlığını yerinden oynattırırsın. Aman dim iptal et seri normal kal, bilincini kaybetme.
  2. G

23k ya bu sistem alınır mı(5dk ya sipariş çıkacağım)

Thermalright Phantom Spirit 120 SE de alabilirsiniz sadece 300 TL daha pahalı. I9 13900k yı oyunlarda 73 derece tutuyor, yükteyken de 93 derece. Sessiz de, 2 fanı ve 2 soğutma bloğu var. Bence bakın derim. 250 TL kaldı inşallah haftaya salı gibi alacağım. 2023 de en iyi soğutucu olarak...
  3. G

Daha güçlü ve 2k da rahat edersin. Aldıysanız hayırlı olsun. Bu arada yazın o işlemci ısınabilir, hava soğutma alınırsa iyi olur.
  4. G

Corsair HS80 USB vs HyperX Cloud 3 Kablolu

O işler çok terse gitti hocam. Alamadım maalesef. Zaten zam üstüne zam yedi.
  5. G

Bence saf kas gücüne yönelin.
  6. G

Öneri Islemci sogutucu onerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-hyper-212-x-dou-siyah-120mm-intel1700-amd-am5-islemci-sogutucu.html DeepCool AK400 ZERO DARK PLUS CPU Fanları, CPU Soğutucu Hava Soğutucu 220w TDP 4 Isı Borusu, Her Biri Çift 120mm PWM Fan, 1650RPM PWM 59.46CFM, Siyah https://amzn.eu/d/0Hal8i8...
  7. G

Yardım Witcher 3 FXAA vs TAAU

Ne bilim ayarlarda hep en son seçenek en iyisi olur. Bende o yüzden yazdım. Kenar yumuşatmanın mantığını hala anlamadım neye yaradığını.
  8. G

Yardım Witcher 3 FXAA vs TAAU

En sondakini seçmen lazım herhalde mantıken. En sondaki genelde hep en iyisidir.
  9. G

Yardım Hyperx cloud 3 vs logitech g pro x

Bende ikisinin arasındaydım Cloud 3 seçtim ama alamadık daha. Konuya yazılanları okucam.
  10. G

12400f 4060ti li Bu sistemin fiyatı uygun mu?

Kasa ve psu kötü, ssd düşük kalabailir çünkü 500gb, ram de 1x16 imiş 2x8 şekilde 16gb olsa daha iyi olurdu. Onun dışında işlemci 4060ti için gayet yeterli.
  11. G

4070ti super için Qhd monitör mü yoksa 4k monitör mü almalıyım ?

4k ütopik kalır. 2k ise tam dengidir.
  12. G

çift kanal ram fark eder mi?

Baya fark ediyor.
Top Bottom