gorkemgok isimli üyenin son içerikleri

1. G

27 inç1080p 240 hz monitör önerisi

27 inç istiyorsanız kesinlikle 2K öneririm. 1080 düşünüyorsanız gerçekten 25 inç üstüne çıkmayın. Pixel yoğunluğu inç başına çok düşük oluyor. Yakından yazıların atomlarını veya çimleri saçaklı görürsünüz, uzaktan baksanız bir nebze yine iyi olur ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  2. G

Bütçe Sınırsız Ultrawide Monitör Tavsiyesi

Öneriniz için teşekkür ederim, bunu da inceleyeyim. Bu dikkatimden kaçmış. Dual 2K olması da FPS avantajı sağlar. Peki OLED monitör hakkında düşünceleriniz nedir? Veya 57 inç ile bunun arasında öneriniz ne olur?
  3. G

Mağazadan siz alıp, diğer mağazalardan size gönderebilirler. İstiyorsanız bir mağazayı arayın. Ben de daha önce öyle bir şekilde alışveriş yapmıştım vatandan.
  4. G

Bütçe Sınırsız Ultrawide Monitör Tavsiyesi

Herkese selamlar, Ultrawide monitör almayı düşünüyorum, birkaç monitörden oluşan setuplarda olan karmaşalardan kurtulmak istiyorum. Evet, gerçekten ultrawide monitör istiyorum, çok üstün özelliker gibi farklar olmadığı sürece birkaç monitörü birleştirmek gibi düşüncem pek yok. Ama dediğim gibi...
  5. G

Yakınında bir Vatan var ise piyasa fiyatının yaklaşık 3 bin altına satılan bu monitörü öneririm: https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-5-vg259qm-1ms-280hz-freesync-ve-g-sync-uyumlu-ips-gaming-monitor.html
  6. Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWRXUF 27" QHD 144Hz

Şehir Belirtilmemiş Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWRXUF 27" QHD 144Hz

Merhabalar, Maddi sıkışıklarımdan dolayı yan ekranımı satışa sunuyorum. Daha önceden beri ilandaydı fakat istediğim talepleri göremediğim için forumda da paylaşayım dedim. Tam ürün adı: Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWRXUF 27" 1 ms QHD FreeSync Premium Curved Monitör 144Hz, 1MS ve 27inç, VA...
  7. G

Yardım Neoforza Bellekler Dual mi çalışıyor?

Merhabalar iyi forumlar, Sistemimde 32(4x8)GB Neoforza Mars 3600Mhz bellek var. Bu bellekler dual mi çalışıyor single mı emin olamadım. Sistemimde karşılaştığım düşük fpslerden dolayı araştırmaya girdim. Belki sebep budur diye araştırmaya başladım. Öncelikle ilk hatam 2x8GB önce, sonra da 2x8...
  8. G

HyperX Cloud Alpha S'ten Kablosuza Geçiş

Arkadaşlar selam, Yaklaşık 9-10 aydır HyperX Cloud Alpha S kullanıyorum. Kablo karmaşası ve EQ ayarlarının olmamasından dolayı (harici uygulamalar değil direkt kendinden) artık kullanmak istemiyorum. Bir süredir kablosuz kulaklık bakıyorum fakat karar veremedim. Kalite olarak Alpha S'ten...
  9. G

14000-15000 TL sistem toplama

Bayramda indirim olur mu dersiniz?
  10. G

Öneriniz nedir? Öyle fakat 3060'da anakart pcie 3.0 ve b450mh. Diğerinde ise anakart pcie 4.0 ve h610m. İşlemcilerde de baya fark var.
  11. G

UP UP UP
  12. G

Merhabalar, Yaklaşık 3-4 gündür sistem arıyorum ve bu sistemler arasında karşılaştırma yapıyorum. Sıkıntı şu ki şimdiye kadar hep laptop kullanmış birisi olarak masaüstü donanımlarına fazla uzak kalmışım. Sizden yardım istiyorum. Isınma problemi yaşamayacağım (stok fan yerine fan da önerip...
Top Bottom