G

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• G
      gosey, ACER Laptop Alınır Mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sadece ses mevzusu kafamı karıştırıyor hocam. Günlük kullanımda, youtubede, chromede vs. fan çalışıyor mu? Ses durumu nedir? Kütüphane kullanımında vs...
    • G
      Hocam bu özelliklerde nitro 16'ların fiyatları biraz beni aşıyor maalesef, sanırım nitro 5 bakacağım.
    • G
      Hocam ben çok oyun oynamayı düşünmüyorum, bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Normal kullanımda video izlerken vs. ses/ısınma sorunu olur mu? Oyunlarda...
    • G
      Acer'in ramı 32 hocam herhalde.
    • G
      https://www.n11.com/urun/msi-cyborg-15-a13vf-1204xtr-i5-13420h-16-gb-1-tb-ssd-rtx4060-156-dos-dizustu-bilgisayar-53499891?magaza=incehesap&utm_source=comp_ak...
    • G
      peki bunlara ram + ssd eklemesi yapınca garanti/servis kapsamından çıkıyor mu?
    • G
      buna göre...
    • G
      https://www.laptop.com.tr/urun/440244/lenovo-loq-15irx9-83dv00httrv2-intel-core-i7-13650hx-32gb-ddr5-1tb-ssd-rtx4060-8gb-15-6-inc-144hz-full-hd-freedos-gamin...
    • G
      Bu fiyat bandında tek alternatif hp sanırım değil mi?
    • G
      gosey, Laptop Önerileri kategorisinde Lenovo Laptop Alınır Mı? başlıklı bir konu açtı.
      Bu fiyat bandı için başka öneriniz var mı (hp düşünmüyorum) ve bu laptop hakkında yorumlarınız nedir...
    • G
      https://www.laptop.com.tr/urun/440244/lenovo-loq-15irx9-83dv00httrv2-intel-core-i7-13650hx-32gb-ddr5-1tb-ssd-rtx4060-8gb-15-6-inc-144hz-full-hd-freedos-gamin...
    • G
      Hp düşünmüyorum, 4070'li diğer modellere de baktığımda fiyat 50k civarlarına çıkıyor, açıkçası çok oyun oynamayı düşünmüyorum mühendislik öğrencisiyim...
    • G
      gosey, Laptop Önerileri kategorisinde ACER Laptop Alınır Mı? başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar bu fiyat bandında Acer ve bu laptop hakkında görüşleriniz nedir...
    • G
      gosey, Laptop Önerileri kategorisinde ASUS TUF F15 Alınır Mı? başlıklı bir konu açtı.
      Bu Asus TUF F15 veya bu MSI fiyatına değer mi? Performansları nasıldır? Bunlar yerine bu tarz bir laptop almam performans açısından ne kadar fark eder?
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,561
Üyeler
156,353
Son üye