GOTEDOMA0 isimli üyenin son içerikleri

1. G

Taksit ile Telefon almak

Hocam halı hazırda 20Fe kullanıyorum degisiklik olsun ya
  2. G

Taksit ile Telefon almak

Arkadaşlar selam İphone 11 almak istiyorum , vatan media markt gibi yerlere mesela 10k nakit geri kalanı taksite bölebilir miyiz böyle seçenek var mı ?
  3. G

Hakkımda Şikayet varmış ne olur ?

Eywallah hocam umarım dediginiz gibi olur
  4. G

Yok vallahi işim olmaz
  5. G

Habahaha yok Hocam ne kartı ne bankası
  6. G

Dostlar 17 yaşındayım , üniversiteye hazirlaniyorum sürekli takdir alan bir öğrenciyim , geçen babamı emniyetten arayip emniyete cagirmislar ve benim hakkimsa siber suclardan ihbar varmış , sanırım savcılığa gidip konusmam gerek çağircaklarmis suçumu bilmiyorum söylememişler başına böyle bir sey...
  7. G

Lise Devamsızlık kalır mıyım ?

Eywallah hocam gecmis olsun bir yandan da , Şuan benim kinde bir sorun yok değil mi ? Son günlerin hepsini cuma dahil girseler yine 30u geçmiyor o yönden sorun yok sanırsam
  8. G

Hocam çok teşekkürler çok sağ olun , Siz neden belge alamamıştınız . Yani bende anlamadim adam 30 diye bir sey yok yazmis Mebin yönetmeligine girdim orada yazıyor hayret ediyorum
  9. G

Hocam resmi gazetede böyle yazıyor , Müdür Y sorun olmaz belgede alırsın dedi
  10. G

Hocam Resmi Gazetede yazıyor , müdür yardimcisi ile konuştuk gidip sorun yok dedi
  11. G

Hocam aynen dediginiz gibiymis , çok sag olun gittik konustuk toplamı 30 da sıkıntı oluyormus
  12. G

Arkadaşlar bu dönem 87 ortalama ile bitiriyorum 11.sınıfım , ama şuan devamsizligim 20.5 özürlü 4.5 özürsüz var , baktım toplam 30 olmadigi surece kalmiyorum . Belge almiyim sorun yok , sizce bir problem olur mu ?
  13. G

Anker R100 Dip ses sorunu

Evet Hocam Anker R100 Tws
  14. G

Anker R100 Dip ses sorunu

Arkadaslar Anker R100 aldım Dip ses sorunu var , şarkiyi baslatinca Cızzz ediyor 3 saniye , Yada video aciyorum 3 saniye cizz ediyor iade etmeli miyim
  15. G

Soundpeats Air 3 Alınır mı ?

Arkadaşlar Air 3 Alınır mı ? Amazonda 460tl üstüne 90 TL Depozito 560 falan geliyor kullanan varsa alınır mı ?
Top Bottom