Gropsh isimli üyenin son içerikleri

1. Gropsh

Logitech G PRO Stok s

yani şu yüzden sordum acaba logitech üretimimi durdurdu diye sordum yoksa üretimmi yetişmiyo diye merak ettim
  2. Gropsh

Logitech G PRO Stok s

Logitech G PRO klavyesini hiç stoğunu bulamıyorum bunu nedeni nedir acaba ?
  3. Gropsh

Takip ettiğiniz güzel youtube kanalları

At0m diye bir kanal var (0 ile yazılıyor) güzel bir kanal oyun geliştirme videoları falan var içerikleri çok kaliteli
  4. Gropsh

B460m-a pro anakartta mouse takıla takıla haraket ediyor.

mouse'nin takilmasi ya driver eskiliginden yada hatali win yukleniliminden olabilir belki 1614953850 ama windows doğru gibi 1614954121 sorununuz düzelir inşallah düzelirse lütfen geri dönüş yaparmısnız ?
  5. Gropsh

Usb Girişlerini teker teker deneyiniz Sıkıntı Bilgisayarın usb giriş ünitelerinden kaynaklı olabileceğini düşünerek başka bir usb girişine takınız. bu nedenden dolayıda olabilir 1614953643 aynen tamam bir de onu dene tam onu yazmıştım
  6. Gropsh

belki olabilir Usb olarak kullanıyorsan farklı giriş ile deneyebilir misin? USB 3.0 ile deniyorsan 2.0 olan bir giriş varsa orada dene lütfen. aklıma gelen olabilceek şeyleri yazıyorum 1614953503 bir de işletim sistemini ne olduğunu ve kaç bit olduğunu yazarmısın ?
  7. Gropsh

mouse takılması esnasında işlemciye aşırı bir yük binmesi oluyormu ? (görev yöneticisinden kontrol edin) işletim sisteminin kurulu olduğu hdd ye ne kadar güveniyorsunuz ? :) yani kasmadan dolayı bir anlık mouse takılması olabilirmi ?
  8. Gropsh

ve ya mouseda da sıkıntı olabilir belki
  9. Gropsh

o ekran kartıyla alakalı reis yukarıdada dendiği gibi
  10. Gropsh

ACİL az önce bilgisiyara bişey oldu ve ne olduğunu bilmiyorum.

sıcaklıkta sıkıntı yok dedin ama benim aklıma ilk sıcaklık sıkıntısı veya psu yetersizliği geldi
  11. Gropsh

Yardım İşlemcime Uygun Ekran Kartını Nasıl Şeçebilirim

rx570 ve ya gtx 1050 olabilir sanırım.
  12. Gropsh

Everest kb-gx8 alınır mı?

yani bütün kriterlerinizi karşılamıyo olabilir ama bence Rampage KB-R81 klavyesine bi bakmanızı öneririm ben kullandığım zamnanlar gayet memnundum
  13. Gropsh

Everest kb-gx8 alınır mı?

fena olmayan bi klavye bi ara okuduğum yorumlara göre oyuncu dostu filan diyolardı
  14. Gropsh

Hp omen 600 gaming mouse aldım

Tamam kusura bakmayın hatalıyım iyi günler
  15. Gropsh

Hp omen 600 gaming mouse aldım

bu kadar agresif olmaya ne gerek var yanlış olabilir dediğim şey ancak daha kibar bi tavırla söyleseniz daha güzel olurdu yukarıdaki arkadaş ne kadar güzel bilgilendirdi
Top Bottom