Growzee isimli üyenin son içerikleri

1. Growzee

Çözüldü✓ FPS Oyunları İçin 90x40 Mouse Ped Önerisi

Arkadaşların attığı Klasse Pro modelini kullanıyorum 1 senedir, çok memnunum.
  2. Growzee

netspeed internet kesintileri

kopma yok ama internet rezil durumda, kullanılamayacak kıvama geldi artık hız. müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor, çok yaşayan var bu sorunu ancak cevap yok
  3. Growzee

20-21k Sadece Monitör + Sistem Önerisi

https://pckolik.com/urun/burak-solt-orion-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-3060ti/ hocam bu nasıldır peki?
  4. Growzee

şu an tamamen onu kovalıyorum bir yandan da. Yine de varsa gözünüze çarpan önerinizi almak isterim. sistem çok tatlıymış bu arada, stok olsa düşünebilirdim direkt.
  5. Growzee

Başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 20-21 bin liraya monitör dahil sistem önerir misiniz? Piyasayı 2 senedir takip etmiyorum, bu devirde böyle bir miktarı da çöpe atmak istemedim.
  6. Growzee

Rehber Fiber Altyapıya ulaşmanın en hızlı yolları

Belediye ne cevap vermişti hocam, fotoğraf görünmüyor da.
  7. Growzee

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

kulaklıktan gelen cızırtı şeklinde
  8. Growzee

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

Ben de aldım Amazon üzerinden. İlk aldığımda dip ses vardı, değişim talebinde bulundum hemen yardımcı oldular, yenisini kargoladılar, birkaç gün içerisinde sizdekini kargolayın dediler. İkinci gelen üründe dip ses yok ve aktif olarak kullanıyorum. Bu modellerde kronik gibi bir şey sanırım...
  9. Growzee

🔥İndirim Hyperx cloud II 1350tl

bu nasıl içten bir duadır. https://www.amazon.com.tr/dp/B00SAYCXWG/ref=asc_df_B00SAYCXWG1670841000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B00SAYCXWG&linkCode=asn
  10. Growzee

GIGABYTE G27QC A ışık sarsıntısı

AMD kullanıyorsan AMD Software'dan Freesync kapatınca düzeldi bende. Deneyin isterseniz
  11. Growzee

GIGABYTE G27QC A ışık sarsıntısı

LG 24gn600-b var bende. FIFA'da aynı sorunu yaşıyorum ben de. Çözümünü bulamadım bir türlü, sadece fifada tam ekran oynarken menüde yaşıyorum bu sorunu. pencere modunda bir sıkıntı yaşamıyorum.
  12. Growzee

17k Sadece Monitör + Sistem Önerisi

Teşekkür ederim bilgilendirme için, coil whine sesi kronik değilse şans işi diye biliyorum. Teknoloji kendisi şans işi gerçi, bir yerde risk almak gerekiyor. Sadece şuan eklenen SSD hoşuma gitmedi sistemde, belki onu değiştiririm.
  13. Growzee

Müsaitsen çok iyi olur. Benim kendi sistemime oldukça benziyor bu sistem. Küçük farklar var arada sadece. Kullanan birisi olarak artı-eksileri yazabilirsen çok sevinirim.
  14. Growzee

Başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 16-17 bin liraya monitör dahil sistem önerir misiniz? Piyasayı 1.5 senedir takip etmiyorum, bu devirde böyle bir miktarı da çöpe atmak istemedim. https://www.incehesap.com/daemon-oyuncu-bilgisayari-fiyati-58355/?hsu=323800,323803,323923,323809,324097,324499...
  15. Growzee

Maksimum 8000TL Civarı 50" Televizyon Önerisi Olan Var Mı?

Teşekkürler, aklımda bu var zaten, belirttim ilk mesajda da. İstanbul'da değilim maalesef
Top Bottom