guray152 isimli üyenin son içerikleri

1. G

MONİTÖRDE DARBEDEN DOLAYI İZ OLUŞTU

en sağda 1618703875 ben yinede gidip sorayım akşam akşam yaşadıgımız olaya bak
  2. G

cümlemizin
  3. G

yav dayı alksdhahahaah cs oynarken sınırden ısırıyordum
  4. G

hayır para büyüklüğünde küçük bişey PUBG tavası nasıl anlatayım şidmi onu 1618703417 şu
  5. G

Arkadaşlar iyi forumlar hepinize bugun otururken pc de kednı salaklıgıma bişey yaptım küçük bozuk para büyüklüğünde bişey vardı ağzımda bardağın içine atayım diye fırlatıyım derken monıtore geldi ekteki gibi bi iz çıktı bunun çözümü var mı ortalama kaç para fiyat çekerler düzeltmek için
  6. G

E Diskinde Garip Klasörler Oluşuyor Yardım

windows defender ile 1613400338 deneyeyim hemen 1613400437 Ne ara firus bulaştı neyse o zaman furmat atayım diske
  7. G

O içindeki dosyaları siliyorum tekrardan geri geliyor sorun ne anlamadım gerçekten pc yi kırmamak ıcın zor tutuyorum kendımı 1613400055 tarama yaptım lakin virüs falan çıkmadı yaptığım taramalarda
  8. G

Beyler eklerde görüldüğü gibi e diskinde saçma saçma dosyalar var içini tamamen sildim yükledim tekrardan aynı dosyalar var anlamadım çözümünü de bulamadım bide ek 2 de oldugu gıbı simgeler gözükmüyor yok oluyor çözümünü bilen varsa rica ediyorum yardımcı olsun
  9. G

BLOODY T70 ALINIR MI

Elime küçük geliyor
  10. G

BLOODY T70 ALINIR MI

Haklısın fakat problem benım elim büyük ve büyük mauseye ihtiyacım var bende bunu ve corsair katar pro yu çok düşünmüştüm lakin elime uymuyor içinde kayboluyor kullanmaya çalıştığımda ve serçe parmağımı acıtıyor
  11. G

INCA IKG-446 klavye iyi mi

Bana kalırsa bu tarz klavyelere boşuna para verme gerçekten git 30 TL lik klavye al güzel bi bütçe yaptığın zaman 250 300 TL civarına güzel bi mekanık klavye alırsın
  12. G

BLOODY T70 ALINIR MI

YOK HAYIR SIFIR ÜRÜN ALACAĞIM https://www.hepsiburada.com/bloody-t70-lk-optik-multi-core-metal-ayak-4000cpi-oyuncu-mouse-p-BD804895?magaza=Hepsiburada
  13. G

100 TL Gaming mouse önerisi

bence biraz para biriktirip 140 150 TL civarına çık o fiyatlarda güzel mouseler var piyasada şuan
  14. G

BLOODY T70 ALINIR MI

Evet o konu hakkında bilgi aldım V7MA Aktif core 3 mouse var 197 -210 TL arasına fakat o kadar para vermek istemiyorum ki zaten makrosunu kullanacağımı düşünmüyorum
  15. G

BLOODY T70 ALINIR MI

150 TL Civarına bi mouse alacağım everest gamepower gibi markalar almaktansa a4tech marka mouse almayı tercih ediyorum iyi mi yapıyorum acaba? BLOODY T70 buldum eğer kullanan varsa bilgisi olan varsa yazabilir mi benim için makrosu önemli değil ben zaten kendı sprayımı kendim atıyorum
Top Bottom