gurkan327 isimli üyenin son içerikleri

1. G

Yardım Monitörün orta kısmında leke var garanti kabul etmedi

Evet hepsiburada dan ama başka satıcıdan almıştım hepsiburada ile görüştüm ürünü geri yolladım iade aldılar.
  2. G

Öneri Acer XV272 / Lenovo G24-20 / AOC 24G2SPU / ASUS TUF VG249Q1A SİZCE HANGİSİ?

Monitör Monitör güzel benim şansıma sıkıntılı geldi ama servis biraz sorun çıkarıyor yarın tekrar dönüş yapacaklar ama kabul edeceklerini sanmıyorum adamlar ürünü bile almadı sadece fotoğraf üzerinden sağlam diyor bana. Bu arada ışık sızması da var onuda söyliyim ona göre karar ver foto çekmiştim
  3. G

Öneri Acer XV272 / Lenovo G24-20 / AOC 24G2SPU / ASUS TUF VG249Q1A SİZCE HANGİSİ?

Arkadaşlar lenovo y27 30 aldım dün elimde geçti monitör gayet güzel ama ekranın ortasında bir leke karartı var konu açtım ordan bakarsanız sizce bu karartı artarmı yetkili servis normal diyor iade kabul etmedi ne yapmalıyım 1 günlük cihaz...
  4. G

Yardım Monitörün orta kısmında leke var garanti kabul etmedi

Merhaba yeni monitör aldım Lenovo legion Y27-30 modeli dün elime ulaştı ancak ekranın orta kısmında bir karartı leke gibi bir şey var. Hepsiburada üzerinden bir satıcıdan satın aldım satıcıya iade için sorduğumda servis formu olmadan değişim yada iade yapılamamaktadır diyor geçen dell monitör...
  5. G

Gigabyte G27F alınır mı?

Merhaba 27inç bir monitör arıyorum bütçem maks 2000TL bunu buldum özellikleri hoşuma gitti birtek dinamik konsantrast oranı düşük geldi(12.000.000-1). Kullanan varmı ışık sızması gibi sorunları varmı bunu merak ediyorum bu fiyata alınır mı? Başka önerileriniz varsa link atarsanız sevinirim...
  6. G

Casper Excalibur M.e24fhd-g 165 Hz monitör iyi midir?

Teşekkür ederim.
  7. G

Teşekkür ederim son bir sorum olucak o zaman https://www.epey.com/monitor/lg-ultragear-27gl650f-b.html (LG 144HZ 1975TL) https://www.epey.com/monitor/gigabyte-g27f.html (Gigabyte 144HZ 1980TL İtopyada) sizce bu iki monitörden hangisi daha iyi gigabyte hoparlörü ve freesync premium ile öne...
  8. G

Benimde bir sorum olucak https://www.epey.com/monitor/lg-27qn600-b.html peki sizce bu monitör mü sizin dediğiniz mi 2k bu 27inç 1080p de pikselleri sayarsın diyorlar hem 2k da filmde iyi olur 75hz ama bende rx5600xt var yeterli olurmu yoksa 1080p 144hz mi alayım yanlışmı yapmış olurum 2k 75hz...
  9. G

27inç 2k 75hz mi - 27inç 1080p 144hz mi?

Bu açtığım kaçıncı konu bilmiyorum ama hala bir karar veremedim. Sistemim ryzen 5 3600 ve rx5600xt, 16gb ram var. Monitör alıcam ama 27inç istiyorum daha küçük olmasını pek istemiyorum 1080p alırsam çok fazla pikselleri sayarsın yorumu gördüm ve film video da izlediğim için 2k bir monitör almak...
  10. G

Yardım Gigabyte G27F vs LG 27GL650F-B

27 inç monitör alıcam bu 2 model arasında kaldım bir kaç sorum var ve kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim. LG için AU ips panel çok iyi diye yorumlar gördüm acaba gigabyte hangi ips panel kullanmış bilen varmı yada nasıl öğrenebilirim. LG nin renkleri kalitesi daha iyiyse direk onu alcam...
  11. G

Yardım Hangi monitörü almalıyım yardım edermisiniz?

Özellikleri ve fiyatına göre olabilir 32 link varmı ?
  12. G

1080P için 2000TL , 2K için 2500TL max. Bir monster aryond buldum va panel ama 240hz sanki benim ekran kartı için 2k dan daha mantıklı gibi fiyatı 2090tl 1611347106 cevap olarak yazmamışım 2000tl 1080p için 2k için 2500TL ye çıkabilirim
  13. G

Peki 1080p alırsam hangisini alsam daha iyi olur Gigabyte mi LG mi Gigabyte artıları: Freesync premium , hoparlör, arayüz, usb port LG artıları: +100 cd daha parlak normal freesync yetermi acaba benim ekran kartında freesync 2 var.
  14. G

Genelde LoL gibi oyunlar oynuyorum ama hikaye bazlı oyunlarda oynıcam ips panel bu sebepten tercihim. Cs gibi oyunlar için almıyorum. Yani 2K alıyım kafam rahat olsun diyorum 1080p de oyun açarken görüntü bozuluyor biraz diyorlar doğrumu bilemiyorum sonuçta aynı ekran boyutu değilmi 1080p net...
  15. G

Merhaba 27 inç monitör alıcam bütçem 1080p ye yetiyor 27inç ten aşşağı almam kesinlikle 2k için bütçemi zorlayarak bir model buldum ama o paraya değermi başka bir indirim mi beklemeliyim ekran kartım Rx 5600 XT 2k da bazı oyunları 1080p oynasam sorun olurmu Lol gibi oyunları 2k da oynamak ve...
Top Bottom